Logitech, Yeni Pebble M350 Kablosuz Faresini Duyurdu Logitech, Yeni Pebble M350 Kablosuz Faresini Duyurdu
Logitech Pebble M350 kablosuz fare modelinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Logitech, Yeni Pebble M350 Kablosuz Faresini Duyurdu

Logitech Pebble M350 kablosuz fare modelinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar yeni ürünle ilgili olarak, “Teknolojik cihazlarınız harika çalışmalı, harika hissettirmeli ve harika görünmeli. Logitech Pebble M350, her nerede kullanmak istiyorsanız buna uyum sağlayacak şekilde basit, rahat ve kendi stilinize uyacak şekilde tasarlandı,” dedi.

Logitech Pebble M350, taşınabilir bir tasarımla, beyaz, gül ve grafit renklerinde kullanıcılarla buluşurken, son derece sessiz bir deneyim vadediyor. Fare, gürültüyü yüzde 90’dan fazla azaltıyor. Geniş lastik kaydırma tekerleği dahi sessizce kayıyor.

Çift bağlantı seçeneği sayesinde, kullanıcılar Bluetooth veya ürünle birlikte gelen Logitech USB alıcısıyla bağlanmayı tercih edebiliyor. Yeni fare her yüzeyde çalışabiliyor.

Tek bir AA pille çalışan farede, kullanılmadığında pil tasarrufu moduna geçen otomatik uyku özelliği ve 18 aylık pil ömrü bulunuyor.

Razer Yeni Viper Oyuncu Faresini Tanıttı!