Oculus Rift, 2015 Yazına Bizlerle (gibi)! Oculus Rift, 2015 Yazına Bizlerle (gibi)!
OculusVR’ın geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift, yıllardır adından söz ettirse de bir türlü gelemedi. Evet, piyasada geliştirici kitleri var; ancak burada kastim final... Oculus Rift, 2015 Yazına Bizlerle (gibi)!

OculusVR’ın geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift, yıllardır adından söz ettirse de bir türlü gelemedi. Evet, piyasada geliştirici kitleri var; ancak burada kastim final sürümü. Yani tüm eksiklikleri giderilmiş, kutusundan çıkar çıkmaz alıp kullanabileceğimiz Oculus Rift’ten bahsediyorum.

Neyse ki TechRadar’akonuşan isimsiz bir kaynağa göre Oculus Rift final sürümü, 2015’in yaz aylarında piyasada olacak (en azından planlanan tarih bu). Ancak bu piyasaya çıkışın, tümüyle ve yaygın bir şekilde değil; sınırlı sayıda olabileceği de konuşuluyor. Piyasaya çıkış tarihi olarak Nisan 2015’i işaret eden de var.

Pek çok spekülasyon olsa da Oculus Rift, gelecek sene artık bizlerle olacak gibi. Peki fiyatlandırması nasıl olacak? Neyse ki elimizde bu konuda daha net bir kaynak var: OculusVR kurucusu Nate Michell. Mitchell, cihazın potansiyel fiyatının 200$ ile 400$ arasında olacağını söyledi yakın zaman önce.

Test için buralara gelir mi bilmiyoruz, zira -konuyla pek ilgisi olmasa da- daha NVIDIA Shield bile gelemedi Fragtist test merkezine zira. Ama gelirse eğer, ağzına yüzüne dalacağımızdan emin olabilirsiniz.

Neyse, daha çok var. O zaman gelsin hele, görüşürüz.

Oculus Rift İçinden Samsung Note 3 Ekranı ÇıktıYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.