Razer ve Bungie’den Ortak Destiny 2 Ekipmanları Geliyor! Razer ve Bungie’den Ortak Destiny 2 Ekipmanları Geliyor!
Razer ve Bungie gerçekleştirdikleri ortaklık sonucu yeni Destiny 2 ekipmanları çıkaracaklarını duyurdu. Detaylar haberimizde. Razer ve Bungie’den Ortak Destiny 2 Ekipmanları Geliyor!

Razer ve Bungie gerçekleştirdikleri ortaklık sonucu yeni Destiny 2 ekipmanları çıkaracaklarını duyurdu.

Oyuncular için dünya çapında önde gelen yaşam tarzı markası Razer, dünyanın en saygın oyun stüdyolarından Bungie ile Destiny 2 için ortaklığa girdiğini duyurdu.

Destiny 2 temalı Razer ürünleri şu şekilde: İkonik Razer DeathAdder’ın en yeni ve en gelişmiş edisyonu Razer DeathAdder Elite ve mekanik klavye hissini membran tuşların rahatlığıyla buluşturan Razer Ornata Chroma. Ayrıca bütün oyun platformlarıyla uyumlu olarak konfor sunacak şekilde tasarlanmış Razer ManO’War Tournament Edition kulaklık ile yumuşak yüzeyli fare altlıkları için kriter kabul edilen Razer Goliathus Speed.

Bungie’nin marka ve pazarlamadan sorumlu kreatif direktörü Jim McQuillan şu açıklamayı yaptı: “Razer ile Destiny 2 oyuncularının seveceği yüksek kaliteli ekipman serisi yaratmak için ortaklığa gitmekten büyük heyecan duyuyoruz. Ekibimiz, Destiny’nin sanatını ve tasarımlarını Razer’ın yüksek performanslı donanımlarıyla buluşturarak oyunculara deneyimi özelleştirme imkanı sunacak harika fikirler geliştirdi.”

Razer CEO’su Min-Liang Tan’ın Razer-Bungie ortaklığı için yorumu ise şu şekilde: “Destiny 2 bu yılın en çok beklenen oyunlarından. PC’ye gelmesi için dua eden bir hayran topluluğu var. Destiny’nin yenilikçiliği ve derinliği oyun dünyasında iz bıraktı. Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden biriyle, oyunun PC lansmanını desteklemek adına çalışacağımız için gururluyuz.”

Destiny 2 bu yılın başlarında, konsolda tüm zamanların en büyük çıkış rekorunu kıran Destiny’nin devamı olarak duyurulmuştu. Razer’ın ekipman seti Eylül ayında piyasaya çıkacak.

-Basın bülteni.
Destiny 2 İçin Playstation 4 Pro Oynanış Videosu Yayımlandı