Razer Goliathus Yumuşak Fare Matı Gücünü Artık Chroma’dan Alıyor Razer Goliathus Yumuşak Fare Matı Gücünü Artık Chroma’dan Alıyor
Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile firmanın en çok satılan yumuşak fare matı olan Goliathus’un 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneği ve ışıklandırma efekti edinen... Razer Goliathus Yumuşak Fare Matı Gücünü Artık Chroma’dan Alıyor

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile firmanın en çok satılan yumuşak fare matı olan Goliathus’un 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneği ve ışıklandırma efekti edinen versiyonu Razer Goliathus Chroma’yı tanıttı.

Razer Firefly’ın adımlarını takip eden kendine has fare matı Goliathus Chroma, Razer Chroma ailesine katılan en yeni üye. Daha öncesinde ödüllü DeathAdder Elite oyuncu faresi, BlackWidow Chroma V2 oyuncu klavyesi, Kraken 7.1 V2 oyuncu kulaklığı ve daha pek çok ürünün yer aldığı bu geniş aile Goliathus Chroma ile genişlemeye devam ediyor. Spektrum, nefes gibi önceden hazırlanmış efektlerle gelen Goliathus Chroma dilerseniz Razer Synapse 3 (Beta) yazılımı ile istediğiniz bir efekti de yansıtabiliyor.

“Razer Firefly ile ilk RGB fare matını dünyaya sunarak öncü olmuşken, Razer Goliathus’un da bu aileye katılması beni inanılmaz derecede heyecanlandırdı,” diyen Razer kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan sözlerine şöyle devam etti: “Razer Goliathus oyunculara sunduğu basitlik ve portatiftik açısından bizim en popüler fare matımızdı yeni gelen Goliathus Chroma ise oyuncuları kişiselleştirme alanında bir sonraki seviyeye çıkartacak bir ürün olacak.”

Tüm hassas ayarlar ve oynanış stillerine uygun şekilde optimize edilmiş olan Goliathus Chroma’nın mikro-dokumalı bezi oyuncuların hızlı manevralarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacak. Alttaki kaymaz tabaka ise matın yerinde sabit kalmasını sağlayacak. Bunun yanında yeni matın içinde dahili kablo tutucu da, oynanış rahatlığını en üst seviyede tutmak için görev yapacak.

Bunun yanında duyuruda matın büyük versiyonu olan Razer Goliathus Chroma Extended da görücüye çıktı. Bütüm masaüstünde faresini özgürce kullanmak isteyenlere yönelik olan bu versiyon elbette yine Razer’ın RGB aydınlatması Chroma desteğine sahip.

Razer Goliathus Chroma Razer Goliathus Chroma Extended
ABD 39.99$ / AB 39.99 ABD 59.99 $ / AB 59.99  
Satışçıkış tarihi:

Razer.com  Şu anda mevcut

Tüm dünyada  Q2 2018

Satışçıkış tarihi:

Razer.com  Q2 2018

Tüm dünyada  Q2 2018

Ürüözellikleri: 

·         Razer Chroma™ desteği

·         Cihazlar arası renk senkronizasyonu

·         Mikro dokumalı bez yüzey

·         Tüm hassas ayarlar ve sesnröleri için optimize edilmiş

·         Kaymaz lastik taban

·         Dahili kablo tutacağı

·         Boyutlar: 255 mm (Uzunluk) X 355 mm (Genişlik) X 3 mm (Yükseklik)

 

Ürüözellikleri: 

·         Razer Chroma™ desteği

·         Cihazlar arası renk senkronizasyonu

·         Mikro dokumalı bez yüzey

·         Tüm hassas ayarlar ve sesnröleri için optimize edilmiş

·         Kaymaz lastik taban

·         Boyutlar: 294 mm (Uzunluk) X 920 mm (Genişlik) X 3 mm (Yükseklik)

 

Razer Tresher Ultimate PS4 Headset İncelemesi