Razer Mekanik Switch’leri Sizin Klavyenize de Geliyor! Razer Mekanik Switch’leri Sizin Klavyenize de Geliyor!
Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile birden çok ödüle sahip Razer Mekanik Switch’lerin bu yıl içinde üçüncü parti klavyelerde bulunacağını açıkladı. Razer Mekanik Switch’leri Sizin Klavyenize de Geliyor!

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile birden çok ödüle sahip mekanik switch’lerinin bu yıl içinde üçüncü parti klavyelerde bulunacağını açıkladı.

Oyunlar için sıfırdan üretilmiş olan Razer mekanik switch’leri hız ve tutarlılık özellikleri ile ün saldı. Standart mekanik switch’lere oranla %60 daha uzun ömürlü olan bu switch’ler oyuncular ve e-spor atletleri tarafından onaylanmıştır. Daha öncesinde sadece en çok satan BlackWidow serisi klavyelere özel olarak üretilen switch’ler bu yıl seçili ortakların klavyelerinde de bulunmaya başlayacak. Yıl sonuna kadar yeni ortaklar da eklenmeye devam edecek.

“Bugün pazarda olan pek çok klavye oyuncular için üretildiği iddiası ile raflara çıkıyor, ancak hepsi oyun için uygun olmayan switch’ler kullanıyor,” diyen firmanın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan sözlerine şöyle devam etti: “Bizim switch’lerimiz ise özellikle oyunlar için tasarlanmıştır. Şimdi ise bu kalitenin Razer dışına taşıp daha çok oyuncuya kavuşacağı için inanılmaz heyecanlıyız.”

Razer, her üç farklı mekanik switch’ini üçüncü parti klavye üreticilerine dağıtacak:

  • Yeşil Switch – Dokunsal hissiyatlı ve belirgin sesli, optimize tepkime ve sıfırmala noktalı, oyun ve yazı performansı için sınıfının en iyisi.
  • Orange Switch – Dokunsal hissiyatlı ve sessiz geri beslemeye sahip.  Tıpkı Razer Yeşil Switch optimize tepkime  ve sıfırmala noktalı ancak sessiz.
  • Yellow Switch – 1.2 mm mesafe ile ultra hızlı tepkime ve sessiz perfromansı ile seri basışlar ve hızlı oynanış için ideal.
Yeni Blade Dünyanın En Küçük 15.6 İnçlik Oyun Bilgisayarı