Razer Star Wars Stormtrooper Edition Tanıtıldı! Razer Star Wars Stormtrooper Edition Tanıtıldı!
Razer, bugün sevilen Star Wars markasıyla işbirliği içinde Imperial Stormtrooper'dan ilham alan özel koleksiyonunu tanıttı. Razer Star Wars Stormtrooper Edition Tanıtıldı!

Razer, bugün sevilen Star Wars markasıyla işbirliği içinde Imperial Stormtrooper’dan ilham alan çevre birimlerinin özel bir koleksiyonunu tanıttı. Bu yeni koleksiyon, lackWidow Lite mekanik klavyesini, Atheris kablosuz faresini ve Goliathus Extended oyun faresi matını içeriyor. Hepsi şimdi şık, siyah-beyaz Stormtrooper temalı sürümüyle mevcut.

İkonik Stormtrooper tasarımını benimseyen Razer BlackWidow Lite mekanik klavyesi ve Atheris kablosuz fare, hem ofis hem de ev ortamları için ideal. Star Wars temalı Goliathus Extended oyun faresi matı, yoğun çalışma seansları ve yüksek adrenalinli oyunlar için devasa bir yüzey alanına sahip.

Razer’dan Kurucu Ortak ve CEO Min-Liang Tan, şunları söyledi: “Star Wars sadece sinema alanında değil, oyun açısından da zengin bir tarihe sahip. En büyük hayranlarımız için bu özel koleksiyonu oluşturmak ve en ikonik karakterlerin tasarımını çevre birimlerine getirmek için Lucasfilm ile güç birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Tüm Star Wars ürün ailesini buradan keşfedebilirsiniz.

Razer Stormtrooper Edition ürün serisi

BlackWidow Lite

BlackWidow Lite, oyun oynamak için tasarlanmış, sağduyulu çalışma için sessiz ve dokunsal anahtarlarla birlikte Razer Turuncu Mekanik Anahtarlarıyla birlikte gelir. O-ringler ve ayrı ayrı arkadan aydınlatmalı tuşlar (gerçek beyaz aydınlatmalı) dahil edildiğinde, klavye zevkinize göre daha sessiz ve daha parlak olacak şekilde özelleştirilebilir. Stormtrooper Edition’da Stormtrooper’dan ilham alınan bir üst plaka, siyah beyaz örgülü bir kablo ve ESC tuşunda bir İmparatorluk arması bulunur.

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition 99.99$ / 109.99€ fiyatından satışa çıkıyor.

Atheris

Razer Atheris, 2.4 GHz kablosuz veya Bluetooth bağlantısıyla 300 saatin üzerinde sürekli kullanım için tasarlanmış, cep boyutunda bir kablosuz fare. Yeni Stormtrooper Edition, ikonik fırtına askeri kaskını Atheris faresinin ergonomik gövdesi ile dikkatle birleştiriyor.

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Razer Atheris Stormtrooper Edition 59.99$ / 69.99€ fiyatından satılıyor.

Goliathus Extended

Razer’ın en çok satan yumuşak oyun faresi matı Goliathus, tüm fare hassasiyetleri ve sensörleri için optimize edilmiş kayganlık, sıkı dokuma ile hız ve hassasiyet sağlar. Portatif mat, yıpranmaya karşı dikişli bir çerçeve ve kaymaz kauçuk taban ile tasarlanmıştır. Stormtrooper Sürümü, tüm seti tamamlayan ikonik Stormtrooper askeri tasarımda gelir.

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Goliathus Extended Stormtrooper Edition 34.99$ / 39.99€ fiyatından satılıyor.

Yeni Razer Stormtrooper Edition çevre birimleri, 3 Mayıs 2019’dan itibaren Razer.com’da satışa sunulurken Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’daki seçili perakendecilerden de alınabilecek.

Razer Hammerhead Duo Mobil Eğlenceler İçin Çift Sürücü Getiriyor