Razer’dan Yeni Konsol Kulaklığı: Nari Ultimate Xbox One Razer’dan Yeni Konsol Kulaklığı: Nari Ultimate Xbox One
Razer, Xbox One için yeni kulaklık modelini duyurdu: Nari Ultimate Xbox One. Yeni model, dünyanın ilk haptik odaklı oyun kulaklığı. Razer’dan Yeni Konsol Kulaklığı: Nari Ultimate Xbox One

Razer, Xbox One için yeni kulaklık modelini duyurdu: Nari Ultimate Xbox One. Yeni model, dünyanın ilk haptik odaklı oyun kulaklığı.

Razer HyperSense, gelişmiş haptikler oluşturmada uzmanlaşmış Alman teknoloji şirketi olan Lofelt’in haptiklerine sahip. Kulaklık, herhangi bir Xbox One oyununda gerçek zamanlı dokunsal geri bildirim üretmek için özel haptik sürücüler ve akıllı dijital sinyal özelliğini kullanıyor. Cihaz, ses ipuçlarını akıllıca alıp dinamik titreşime dönüştürüyor.

Nari Ultimate Xbox One, dokunma hissine odaklanarak, ses ipuçları ile oyundaki eylemi oyuncuya yansıtıyor. Razer HyperSense ise konumsal farkındalık ile önemli oyun olaylarının duyulma imkanın yükseltiyor.

Nari Ultimate Xbox One, uzun süre kullanım ve daha fazla konfor için tasarlanmış. Döner kulaklık kılıfları; uzun süreli aşınmadan kaynaklanan ısı birikimini azaltmak için hafızalı köpük kulak yastıkları ve bir soğutma jel tabakası ile donatılmış. Yeni headset, kullanım kolaylığı için hızlı sessiz işlevli, kulaklık üzerinden HyperSense yoğunluk ayarlayıcı ve oyun / sohbet balansı kaydırıcısına sahip geri çekilebilir bir mikrofona sahip.

Yeni headset, konsola doğrudan bağlantı için Xbox Wireless özelliğine de sahip. Kulaklık ayrıca gerçekçi ses için Windows Sonic’i de destekliyor.

Orijinal olarak PC için tasarlanan Razer Nari Ultimate, Eylül 2018’de piyasaya sürüldü ve Razer HyperSense özelliği ile dikkat çekti. Razer Nari Ultimate Xbox One ise bu deneyimi Xbox One’a getiriyor.

Yeni headset 199,99$ / 219,99€ fiyatından satışa çıktı.

SteelSeries’ten Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Kablosuz Kulaklığı!