Sennheiser Yeni Ürünleriyle Ses Kalitesini Artırıyor! Sennheiser Yeni Ürünleriyle Ses Kalitesini Artırıyor!
Sennheiser iki yeni ürünü ile karşımızda. Ambeo Soundbar ve yeni Momentum Wireless geliyor. Ayrıntılar haberimizde. Sennheiser Yeni Ürünleriyle Ses Kalitesini Artırıyor!

Sennheiser iki yeni ürünü ile karşımızda. Ambeo Soundbar ve yeni Momentum Wireless geliyor.

Momentum Wireless

Sennheiser’ın kafa üstü olarak tasarlanan yeni Momentum Wireless kulaklığı, stüdyo kalitesinde ses sunuyor. En uygun ergonomiyle tasarlanan kulaklık, tek bir dokunuşla telefonun sesli asistan özelliğini aktif edebilme özelliğine de sahip. Deri kulak yastıkları ve taç yastığı sayesinde yeni kulaklık uzun süreli kullanılabiliyor.

Akıllı telefonlara yüklenen Sennheiser Smart Control uygulaması ile Momentum Wireless’ta farklı gürültü engelleme profilleri arasında geçiş ve ekolayzır ayarı yapılabiliyor. TILE teknolojisi sayesinde kulaklığın şarjı bitse bile nerede olduğunu görebiliyor; hiç aramaya gerek kalmadan nerede olduğunu bulabiliyorsunuz.

Sennheiser Momentum Wireless modeli 3.199 TL fiyatıyla piyasaya çıkıyor.

Ambeo Soundbar

Ambeo, derin ses kalitesiyle izlenilen filmin etkisini katlayabiliyor.  Tek bir bar üzerinde yer alan 13 High-End sürücü ile 5.1.4 ses deneyimi sunan Ambeo Soundbar, ekolayzır ayarları sayesinde kişiselleşebiliyor. Dolby Atmos, MPEG-H Audio, dtsX desteği de hoparlörde bulunuyor.

Bulunduğu odayı algılayabilme teknolojisine sahip olması da Ambeo’yu farklılaştıran özelliklerinden. Sesi çarpıtacağı duvarları algılayıp kalibrasyon yapabildiği için 3D sesi kusursuzlaştırıp odanın yansıtıcı yüzeylerini belirleyerek sanallaştırma teknolojisini Fraunhofer ile geliştirildiği için ortamın akustiğini keşfedebiliyor.

Soundbar, 30 Hz’e kadar inen derinlik hissini ilave bir subwoofer gerektirmeden verebiliyor. Ambeo Soundbar sunduğu ekolayzır ayarları ve üç farklı 3D modu ile özel üç boyutlu ses deneyimi yaratmanızı sağlıyor.

Sennheiser Ambeo Soundbar modeli 19.999 TL fiyatıyla piyasaya çıkıyor.

Sennheiser’dan Profesyonellere Özel Kulaklık: MB 660 UC