SteelSeries’in Yeni Mekanik Klavyesi Türkiye’de! SteelSeries’in Yeni Mekanik Klavyesi Türkiye’de!
Steelseries’in yeni mekanik klavyesi, Apex 7 ve Apex Pro’nun Türkiye’deki satışları başlıyor. Ayrıntılar haberimizde. SteelSeries’in Yeni Mekanik Klavyesi Türkiye’de!

Steelseries’in yeni mekanik klavyesi, Apex 7 ve Apex Pro’nun Türkiye’deki satışları başlıyor.

Tuş hassasiyeti

Mekanik klavyeler artık oyuncular kadar yazarlar için de önemli bir tercih olmaya başladı. SteelSeries de kullanıcının ihtiyaçlarına göre özel ayarlamalar yapabildiği bir klavye tasarladı. Apex Pro ve Apex Pro TKL modellerindeki OmniPoint ayarlanabilir çalışma anahtarı teknolojisiyle tuş hassasiyeti ayarlanabiliyor. Hatasız çalışma yapmak isteyen kullanıcılar daha düşük hassasiyetle daha uzun bir çalışma anahtarı (3.6mm) tercih edebilirken daha hızlı çalışmalar ve tepkiler için yüksek hassasiyet ile kısa bir çalışma anahtarı da (0.4mm) tercih edilebiliyor.

Ayrıca OLED akıllı ekranı sayesinde Apex Pro, CS:GO ve Dota 2 gibi oyunların yanı sıra, Discord gibi iletişim uygulamalarındaki anlık bildirimleri kullanıcılara aktarıyor. Apex Pro ile aynı kaliteye sahip olan Apex 7’de ise OmniPoint teknolojisinin getirdiği ayarlanabilir anahtarlar yerine standart olarak sunulan kırmızı, mavi ve kahverengi anahtarlar sunuluyor. Kullanıcılar, kendi alışkanlıklarına göre uygun olan anahtara sahip modeli seçerek Apex Pro ile sunulan OLED akıllı ekran gibi özellikleri Apex 7’de de kullanabiliyor.

Satış

Hem oyuncuların hem de yazarların ihtiyacına göre tasarlanan son teknoloji mekanik klavyeler için Türkiye fiyatları merakla bekleniyordu. Hepsiburada.com’da siparişe açılan ve satışlarına başlanan mekanik klavyelerden Apex 7’nin fiyatı 1.185 TL iken Apex Pro’nun fiyatı için ise kullanıcıların biraz beklemesi gerekecek.

ASUS ROG Strix Scope | FPS Oyunları İçin En İyi Klavye!