Uzun Zamandır Beklenen Razer Panthera Evo Piyasaya Sürüldü Uzun Zamandır Beklenen Razer Panthera Evo Piyasaya Sürüldü
Razer, Evo 2018'de duyurulan Razer Panthera Evo'yu piyasaya sundu. Panthera Evo, arcade tarzı kontrolörlere en yeni ilave oldu. Uzun Zamandır Beklenen Razer Panthera Evo Piyasaya Sürüldü

Razer, Evo 2018’de duyurulan Razer Panthera Evo’yu piyasaya sundu. Razer Panthera Evo, yüksek kaliteli arcade tarzı kontrolörlere en yeni ilave oldu.

Razer ortak kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, şunları söyledi: “Hayranlar, Panthera Evo için bu yılın başlarında Evo’daki prototip formundaki ilk çıkışından bu yana heyecanlandılar ve şimdi de bekleyiş sona erdi. Bu yeni nesil arcade stick, profesyonel dövüş oyunu sporcuları ve meraklılarını tatmin edecek hassasiyete, tutarlılığa ve sınıfının en iyi performansına odaklanıyor.”

Razer Panthera Evo, en çok satan Razer Panthera arcade çubuğunun geliştirilmiş sürümü. Geliştirilmiş çubuk, Razer’in Xian Ho Kun ve Kenny Omega dahil olmak üzere dünyanın en iyi sporcularının ve topluluk akıllarının bazılarının rekabetçi kullanımı için titizlikle test edildi ve ayarlandı.

Razer, FGC’de sezonluk turnuva oyuncuları, şampiyonları ve liderleriyle yakın bir şekilde çalıştı. Test ve geri bildirim seansları, Razer Panthera’yı bu birinci sınıf oyuncuların rekabetçi tercihlerine göre düzeltmeye yardımcı oldu. FGC lideri Mark ‘MarkMan’ Julio, “FGC’yi daha iyi bir standart için güçlendirmek, rahat hissetirmek oyuncuların gelişimi için önemlidir” diyerek, Panthera Evo’ya yapılan iyileştirmelerin, “hassas ve sınıfında en iyi performans sağladığını“belirtti.

Razer Panthera Evo, endüstri standartlarını aşan 30 milyon basış ömrüne sahip Razer Mekanik Anahtarlara sahip. İyileştirilmiş bir kasa tasarımı ve oyun performansını vurgulamak için bir kulaklık jakı ile Panthera Evo da selefi gibi tamamen modifiye edilebilir. Geri bildirimlere yanıt olarak, Razer Panthera Evo’daki resimler artık kişiselleştirme için de değiştirilebilir.

Daha fazla bilgi için www.razer.com/razer-panthera-evo adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • Razer™ Mechanical Switches tuşları
  • Geliştirilmiş tasarım, estetik ve fonksiyonel özelleştirme seçenekleri
  • PS4 için 3.5 mm analog kulaklık seti
  • 8-tuşlu Vewlix tarza dizilim & Sanwa™ kol
  • 3 m sert örgü kalbo ve kablo yönetimi
  • Fiyat: 199.99$ / 199.99€
  • Satışa çıkış: Razer.com’da satışta, Kasım 2018’de dünya çapında
Razer’dan Mobil Deneyimini Yükseltecek Yeni Aksesuarlar