XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim
EMIX H30 kulaklık ve SOLOX F30 amfiden oluşan set, düzenlenen bir kampanya ile %50’yi aşan indirimlerle satışta. XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim

ADATA, XPG markası altında oyunculara yönelik ürünler de sunuyor. Firmanın oyunlarda yüksek ses kalitesi arayan oyuncular için ürettiği EMIX H30 kulaklık ve SOLOX F30 amfiden oluşan seti düzenlenen bir kampanya ile %50’yi aşan indirimlerle satışta.

Rahatlık ve kaliteli ses

XPG EMIX H30 barındırdığı 53mm çapındaki sürücüleriyle geniş bir aralıkta yüksek kaliteli sesler sunmayı başarıyor. 32ohm empedans değerine sahip kulaklık; PC, konsol ve mobil cihazlar gibi pek çok aygıtta tak-çalıştır desteği sunuyor. Böylelikle farklı cihazlar için farklı kulaklık kullanmaya gerek kalmıyor.

XPG H30 kulaklıkla birlikte gelen SOLOX F30 ise kulaklığın performansını ciddi oranda artırıyor. Hem harici bir ses kartı hem de amplifikatör görevi gören SOLOX F30 ayrıca 7.1 surround ses efekti vererek seslere derinlik katıyor. Böylece oyunlarda sesleri dinleyerek yer belirlemeyi sağlıyor. Oyun, film, müzik ve konuşma olarak dört ön kayıtlı ses ayarı bulunan SOLOX F30 aynı anda birden fazla cihaz bağlama imkânı veriyor. Böylelikle kulaklık ve harici hoparlörlere istenirse aynı anda veya ayrı ayrı olarak ses vermek mümkün oluyor.

EMIX H30’un nefes alan, hafızalı köpükten kulak yastıkları, kafaya uyum sağlayan esnek kafa bandıyla uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık yaşatmıyor. Kulaklıkların kulağa sıkı fakat rahatsız etmeyecek şekilde oturmasını sağlayan tasarımı ise çevreden gelen sesleri ve dışarı çıkan sesi azaltıyor.

İndirim fırsatı

Sağlam örgü kablo, altın uçlu konektörler ve sesleri istenilen şekilde ayarlamaya izin veren XEAR yazılımı gibi daha pek çok artısı bulunan EMIX H30 SOLOX F30 oyuncu kulaklığı, kısa bir süre için %50’yi aşan oranlarda indirimle satışta. Türkiye’nin en popüler çevrimiçi mağazalarında 591TL’den başlayan fiyatlarla satılan XPG EMIX H30, oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

ASUS ROG Delta Headset | İnceleme – Asus’un Tasarladığı En İyi Kulaklık!