Yeni Headset Razer Tetra Piyasaya Sürüldü Yeni Headset Razer Tetra Piyasaya Sürüldü
Razer, ekip iletişimi için profesyonel mikrofona sahip Razer Tetra kulaklığını piyasaya sürdü. Ayrıntılar haberimizde. Yeni Headset Razer Tetra Piyasaya Sürüldü

Razer, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve mobil platformlarında ekip iletişimi için profesyonel mikrofona sahip Razer Tetra kulaklığını piyasaya sürdü.

Engelsiz iletişim

Bugünün çok oyunculu oyunlarında takım arkadaşları ile iletişim çok önemli. Razer Tetra, en gürültülü ses sistemlerinin yanında bile net iletişim sağlıyor. Kardioid mikrofon, odaklanmış bir ses alma aralığı için ayarlanmış, yandan ve arkadan gelen ortam seslerini azaltarak geleneksel sohbet kulaklıklarına göre yüksek ses netliği sağlıyor.

Kulaklık üstünde bulunan ses kontrolü, oyunculara, savaş sırasında parmak dokunuşuyla önemli ayarlara tam erişim sağlıyor. Ayrıca oyun sırasında sesi ayarlamak için ses seviyesi kaydırıcısı ve mikrofonu kapatma tuşuna da sahip.

Tasarım

Tetra, saatlerce süren oyunlarda rahatlık sağlamak adına 70g ağırlığında geliştirilmiş. Ters çevrilebilir yapısı ile mikrofon ve kulaklığın her iki tarafta da kullanılmasını sağlayan Tetra, ayarlanabilir kafa bandı sürgüsü, yumuşak köpükle oluşturulmuş peluş deri kulak yastıkları ile kafa sıkmaz ve kulak basıncını önler.

3,5 mm jak bağlantısı olan Razer Tetra, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch ile PC ve mobil cihazlarla uyumlu.

Corsair HS35 Stereo Kulaklık İncelemesi | Ucuz Ama Kaliteli!