ETS2 Yeni DLC İle Oyuncuları Baltık’ın Ötesine Götürüyor ETS2 Yeni DLC İle Oyuncuları Baltık’ın Ötesine Götürüyor
Euro Truck Simulator 2'nin (ETS2) yeni DLC'si açığa çıktı. Geliştirici SCS Software, Beyond the Baltic ile oyuncuları Baltık'ın ötesine götürecek. ETS2 Yeni DLC İle Oyuncuları Baltık’ın Ötesine Götürüyor

Euro Truck Simulator 2’nin (ETS2) yeni DLC’si açığa çıktı. Geliştirici SCS Software, Beyond the Baltic ile oyuncuları Baltık’ın ötesine götürecek.

Tabii böyle duyuruldu DLC ama, ismi henüz kesinleşmiş değil. Gerçi Beyond the Baltic de gayet güzel bir isim gibi görünüyor. DLC’de Litvanya, Letonya ve Estonya’nın yanı sıra Finlandiya’nın güneyi ve birazcık da Rusya yer alacak. Rusya haritasına ülkenin en büyük ikinci şehri Saint Petersburg da dahil olacak. Henüz pek ayrıntı paylaşılmasa da yeni DLC ile oyunda hava şartlarının da biraz zorlaştığını görmek sürpriz olmayacaktır.

Öncekiler gibi bölgelere has mimari ve yolların bulunacağı DLC ile ilgili önümüzdeki haftalarda daha ayrıntılı bilgilerin paylaşılacağı açıklandı. Bu, oyunun dördüncü harita DLC’si olacak. Daha önce Going East!, Scandinavia, Vive la France! ve Italia paketleriyle harita fazlasıyla büyüyüp çeşitlenmişti.

Yayımlanan ilk ekran görüntülerine ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

American Truck Simulator’ın Satış Rakamları Açıklandı