Kategoriler

Farming Simulator 17, Gamescom 2016’ya Geliyor

Almanya’nın Köln şehrinde başlayacak olan Gamescom 2016 Farming Simulator açısından büyük önem taşıyor. Detaylar haberimizde.

Bu hafta Almanya’nın Köln şehrinde başlayacak olan Gamescom 2016, Farming Simulator açısından büyük önem taşıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncular Farming Simulator standında (Salon 8 – B41) yeni oyunun ön izleme versiyonuna erişip oynayabilecekler.

Oyuncular ayrıca PlayStation standında da oyunu deneyebilecekken, basın mensupları da Focus Home Interactive standında (Salon 3.2 – D16) geliştiricilerin de yer alacağı resmi oyun sunumuna katılabilecekler.

Oyunun yeni özellikler arasında daha çeşitli çiftlik hayvanları ve yeni hayvan türü olan domuzlar da bulunuyor. Nakliye sistemi de belirgin biçimde geliştirildi; yeni raylı taşıma sistemi ve kullanılabilir trenler sayesinde oyuncular yeni Goldcrest Valley ortamındaki farklı üretim ve satış noktaları arasında büyük miktarda malları taşımak için alternatif bir yola sahip olacaklar.

25 Ekim 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan oyunla ilgili daha fazla detay önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

image001

FINAL FANTASY XV’in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Görüntülenmeler:
5
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Gamescom · Haber · Oyun Haberleri · PC