2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı 2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı
2K ve Hangar 13, Mafia III'ün “The Marcanos – The Italian Mafia” ismindeki yeni fragmanını yayımladı. Detaylar haberimizde. 2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı

2K ve Hangar 13, Mafia III’ün “The Marcanos – The Italian Mafia” ismindeki yeni fragmanını yayımladı; bu fragman oyunculara yakında satışa çıkacak olan açık dünya suç oyunun önemli karakterlerini tanıtan altı bölümlük fragmanın serisinin beşincisi. Bu bölümde çok uzun zamandır New Bordeaux’u pençeleri altına almış olan olan Marcano ailesini tanıyoruz.

“The Marcanos – The Italian Mafia” fragmanında Marcano ailesinin Lincoln Clay’in eski hesapları kapatmaya çalışması karşısında kendilerini bir yol ayrımında bulan dört önemli üyesini görüyoruz.

Mafia 3 – The World of New Bordeaux – City Districts Fragmanı Yayımlandı



Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.