Dishonored 2 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayımlandı Dishonored 2 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayımlandı
Dishonored 2, Arkane stüdyoları tarafından geliştirilen son derece başarılı olan Dishonored oyununun devamı. Dishonored 2 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayımlandı

Dishonored 2, Arkane stüdyoları tarafından geliştirilen son derece başarılı olan Dishonored oyununun devamı. İlk oyundan yaklaşık 15 yıl sonra geçen oyun bizi Karnaca şehrine götürecek. Mimari tarz olarak güney Avrupa tarzı kullanılan bu hayal ürünü şehirde çeşitli maceralara atılacağız.

fragtist-dishonored2

İlk oyunun aksine bu sefer iki farklı ana karakter seçimi bize sunuluyor, ilk oyundaki ana karakterimiz Corvo Attano ve benzer şekilde oldukça tanıdık bir isim olan Emily Kaldwin. Her iki karakterin farklı yetenekleri olacak ve ilk oyunu aksine bu sefer yetenek ağacı sayesinde kendimizi geliştireceğiz.

Geliştirici firmanın açıklamasına göre oynanışın ilk oyuna göre biraz daha acımasız olması beklenmekte. Her görevin ise belirli bir tema dahilinde olacağı açıklanmış. Dishonored 2 11 Kasım tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

İyi seyirler.

Dishonored 2 Gelmeden Çizgi Romanı GeliyorBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.