10 Yıllık World of Warcraft Belgeseli 10 Yıllık World of Warcraft Belgeseli
Yıllara meydan okuyan MMORPG, Blizzcon 2014’ün yıldızlarından biri olmayı başardı. Nasıl mı? Tam 10 yıllık tarihine geri dönerek. Azeroth’un ıssız topraklarında Horde veya Alliance... 10 Yıllık World of Warcraft Belgeseli

Yıllara meydan okuyan MMORPG, Blizzcon 2014’ün yıldızlarından biri olmayı başardı. Nasıl mı? Tam 10 yıllık tarihine geri dönerek.

Azeroth’un ıssız topraklarında Horde veya Alliance olarak mücadele ettiğimiz World of Warcraft, 13 Kasım tarihinde yeni ismi Warlords of Draenor ile bizleri bir araya getirecek. Ancak öncelikle geçmişe gidip, WoW’un neler yaşadığına bir göz atacağız.

Thomas Tull’dan tutun Chris Metzen’e kadar birçok önemli ismi bir araya getiren yeni video, 2004’ten bugüne kadar firmanın yaşadıklarını ve hislerini teker teker gözler önüne seriyor.

Gözyaşlarınızı hazırlayın. Nostalji geliyor. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.