2 Yaşındaki Çocuğuna Star Wars Şakası Yapan Baba 2 Yaşındaki Çocuğuna Star Wars Şakası Yapan Baba
Rob Lopez, oğluna öyle bir Star Wars şakası (May the fourth) yapıyor ki hayran kalırsınız. Minik Sebastian ise verdiği tepkiyle babasını çok mutlu ediyor. 2 Yaşındaki Çocuğuna Star Wars Şakası Yapan Baba

4 Mayıs yani Dünya Star Wars günü (May the Fourth Be With You), birçoğumuzun her yıl kutladığı özel bir gün haline geldi. Bu özel günde 2 yaşındaki oğlu Sebastian’a şaka yapmak isteyen Rob Lopez, ilginç bir tepkiyle karşılaştı.

Lopez’in amacı Darth Vader olarak giyinmek ve oğlunu bu şekilde uyandırmaktı. Ancak Lopez’in hesaba katmadığı bir şey oldu. 2 yaşındaki oğlu Sebastian, mavi ışın kılıcıyla babasına kafa tuttu 🙂 Görünen o ki minik dostumuz, Darth Vader’dan hiç korkmuyor.

İşte Rob Lopez’in oğluna yaptığı 4 Mayıs şakası. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.