2017’de Karşımıza Çıkan En İyi Mobil Oyunlar 2017’de Karşımıza Çıkan En İyi Mobil Oyunlar
2017 yılı daha taze ama şimdiden dikkat çeken bazı mobil oyunlar var. İşte şimdilik karşımıza çıkan en iyi mobil oyunlar. 2017’de Karşımıza Çıkan En İyi Mobil Oyunlar

2017 yılı daha taze ama şimdiden dikkat çeken bazı mobil oyunlar var. The Binding of Isaac’ten, Hidden Folks’a işte şimdilik karşımıza çıkan en iyi mobil oyunlar. 

SLAYAWAY CAMP

Yaz kampındaki bütün çocukları öldürmemiz gereken bir bulmaca oyunu olan Slayaway Camp oldukça zekice hazırlanmış. Son derece kanlı olan oyun grafik tarzından ötürü bunu pek hissettirmiyor. Bölümlere göre farklı öldürme imkanları sunan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

HEART STAR

İki sevimli arkadaşa paralel dünyalarında bulmacaları çözmelerinde yardımcı olduğumuz Heart Star epey sevimli bir oyun. Gerektiğinde iki dünyayı da kullanıp çözüme ulaştığımız oyun Android ve iOS’ta oynanabilir.

THE BINDING OF ISAAC: REBIRTH

Annesi onu öldürmek isteyince, kaçıp çeşitli canavarlar ile savaşan çıplak minik bebek Isaac ve silah olarak kullandığı gözyaşları… Kendine has bir oyun olan The Binding of Isaac: Rebirth mutlaka denenmeli. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

2017 Yılının En Çok Beklenen Oyunları

POTION EXPLOSION

Ödüllü kutu oyunu Potion Explosion’ın birebir uyarlaması olan bu oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz de tüm dünyadan oyunculara karşı mücadele edebiliyorsunuz. Amaç ise gerekli malzemeleri bir araya getirip zincirleme reaksiyonlar yaratmak. Potion Explosion Android ve iOS cihazlarda oynanabilir.

CHARMING KEEP

Dükkanlar kurduğumuz Charming Keep’te amacımız biraz ilginç. Prensleri maceralarında içine düştükleri tehlikelerden kurtarmak için para biriktirmeye çalışıyoruz. Bu yaratıcı konseptli oyun iOS ve Android’de bulunuyor.

iPad’inizde Bulunması Gereken 10 Uygulama #1

MISS FISHER AND THE DEATHLY MAZE

Miss Fisher’s Murder Mysteries isimli Avustralya yapımı bir diziden uyarlanan bu oyun bölüm bölüm olarak tasarlanmış ve ilk bölümü çıkmış durumda. Cinayetleri aydınlatmak için ipuçlarını aradığımız oyun point-and-click olarak iOS platformunda oynanabiliyor.

CASUALITY

Astronotlar için çıkışa giden yolu kendimiz döşüyoruz Casuality’de. Oyun iOS ve Android’de oynanabilir.

SKY DANCER

Runner tarzı bir oyun olan Sky Dancer’da sürekli hoplayıp koşuyoruz. Uzun sıçrayışların ilerlemek için şart olduğu oyun son derece heyecanlı. Sky Dancer hem Android hem de iOS platformlarında oynanabilir.