27 Ocak’ta For Honor’a Korsanlar Geliyor 27 Ocak’ta For Honor’a Korsanlar Geliyor
(Haber Bülteni) Ubisoft, For Honor 5. Yıl 4. Sezon – Oyun Güncellemesi 2.0’ın 27 Ocak’ta yayınlanacağını ve oyuna yeni bir oynanabilir kahraman arketipi olan... 27 Ocak’ta For Honor’a Korsanlar Geliyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, For Honor 5. Yıl 4. Sezon – Oyun Güncellemesi 2.0’ın 27 Ocak’ta yayınlanacağını ve oyuna yeni bir oynanabilir kahraman arketipi olan Korsanların eklendiğini duyurdu.

Kendine özgü kamaları ve tabancalarıyla donanmış olan Korsanlar,  yepyeni kahraman grubu Outlanders’ın ilk üyesi. Outlanders’tan ek Kahramanlar, 17 Mart’ta başlayacak olan For Honor 6. Yıl: Lost Horizons sırasında oyuna eklenecek.

Korsanlar, bir dizi büyük iklim değişikliğinin evlerindeki takımadalarını kötü şekilde etkilemesinin ardından gözlerini Heathmoor’a dikti. Su, onların bildiği tek yuva ve hiçbir gemi, liman veya savaşçı gaddarlıklarından kaçamaz. Jilet gibi keskin kamaları ve türünün tek örneği tabancalarıyla savaşa girip rakiplerine amansız olabilen hızlı bir tarzla saldırırlar. Zincirleme tabanca ateşi ve ağır saldırıları birbiri ardına karıştırarak sürekli baskı uygularlar. Birbirlerine şiddetle sadık olan korsanlar, kendilerine yardım edebilecek herkesle ittifak kurarlar ama ganimetlerini almaya çalışan herkesle de savaşırlar.

27 Ocak’tan itibaren oyuncular; yeni Kahraman, özel bir süsleme, bir Elit kıyafet, yedi günlük Şampiyon Statüsü ve üç Scavenger sandığı içeren bir paketin parçası olarak yeni Korsan Kahraman’ı birinci taraf mağazalardan satın alabilecek. Oyuncular ayrıca 10 Şubat’ta oyun içi 15.000 Steel için paketi açabilirler. Bu yeni kahramanın gelişiyle aynı zamana denk gelen Ücretsiz Etkinlik Kartı, oyunculara özel ödüller sunacak. Ek olarak, OG2’nin ilk gününden itibaren tüm kahramanlar için yeni mevsimlik zırh varyasyonları erişilebilir olacak.

Korsanlar yeni bir kahraman grubu ile geliyor: Outlanders. Heathmoor dışında dünyanın dört bir yanından gelen ve mevcut gruplarla ilgisi olmayan her Outlander üyesinin For Honor’da savaşa katılmak için farklı nedenleri var. Bu kahramanlar, şimdi otuz benzersiz kahraman da dâhil olmak üzere, oyunun kadrosunda bulunan silah çeşitliliğini ve dövüş stillerini genişletmeye devam edecek.

Bu yeni gelenler, 17 Mart’ta başlayacak olan 6. Yıl: Lost Horizons’ın merkezinde yer alacak. Beş yıllık sürekli içerik güncellemeleri ve iyileştirmelerin ardından 6. Yıl; iki yeni Outlander kahramanı, ek özelleştirme seçenekleri ve temel savaş deneyiminin daha da geliştirilmesi dahil olmak üzere dört sezon boyunca oyuna ek bir yıllık içerik sunacak.

25 milyonu aşkın oyuncusuyla For Honor; PlayStation®4, Xbox One cihaz ailesi ve Windows PC’de erişilebilir. For Honor, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’te oynanabilir.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.