Acer’dan Öğrencilerin Hayatını Kolaylaştıran Dizüstü: Aspire 3 Acer’dan Öğrencilerin Hayatını Kolaylaştıran Dizüstü: Aspire 3
Aspire 3; yoğun ödev hazırlıkları, araştırmalar ve tabi eğlenceli zamanlara da uyum sağlayabilecek bir alternatif. Acer’dan Öğrencilerin Hayatını Kolaylaştıran Dizüstü: Aspire 3

Dünyadaki en büyük beş bilgisayar üreticisinden biri olan Acer, öğrencilerin bilgi, eğlence ve sosyalleşmek gibi günlük işlerinde kolayca kullanabileceği bir bilgisayar arayanlara yeni modelini sunuyor. Özellikle yoğun ödev hazırlıkları, araştırmalar ve tabi eğlenceli zamanlara da uyum sağlayabilecek bir alternatif olan Acer Aspire 3, öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor.

15,6 inç büyük ekranda çalışma imkânı sunan; uygun fiyatı, çoklu işlem gücü ve ödüllü teknolojisiyle dikkat çeken Aspire 3, AMD Radeon 535 grafik kartıyla zengin bir grafik deneyimi de yaşatıyor.

Günlük kullanımda çarpıcı performans

Yeni model, 802.11ac kablosuz anten sayesinde güçlü ve kesintisiz bir kablosuz bağlantı gücüne sahip. Dizüstü, ofis uygulamalarından tarayıcılara ve video düzenleyicilerine kadar hemen hemen her günlük işlemde çarpıcı performansın keyfini yaşatıyor. Aspire 3, çift çekirdekli AMD Ryzen 3 2200U işlemcisi, HDMI, USB 2.0 ve USB 3.0 girişleri, HD (1366 x 768) ekran çözünürlüğü ve SD kart okuyucu özelliğiyle tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Dizüstünün Chiclet klavyesi yuvarlak köşeli tuşlarıyla konforlu kullanım sağlıyor. Geleneksel dokunmatik yüzeylerden daha hızlı tepki veren Hassas Dokunmatik Yüzey (Precision Touchpad) ile de daha etkili çalışmaya yardımcı oluyor. DDR4 ile maksimum veri aktarımı özelliği ise DDR3’ten daha düşük güç gereksinimleriyle daha yüksek performans sunuyor.

Acer Aspire 3’ün gücünü aldığı Zen mimarisine sahip 14nm teknolojisiyle üretilen Radeon Vega 3 grafikli Ryzen 3 2200U mobil işlemci, maksimum 3.4GHz turbo hızı ve dört thread’li yapısı ile günlük kullanımlarda sınıfında en iyi performansı sağlıyor. Barındırdığı SenseMI teknolojisi sayesinde, uygulamaların ihtiyaç duyduğu işlem gücünü, sahip olduğu yapay zeka teknolojisi sayesinde verimlilikle işliyor. Böylece rakiplerinden daha uzun bir mobil kullanım deneyimi sunuyor.

Ryzen 3 2200U işlemci, sahip olduğu Radeon Vega 3 grafik işlem birimiyle, uygulamalarınızda güncel Ultra HD 4K, H.265 gibi video formatlarını donanımsal olarak akıcı şekilde çözüyor. HDMI 2.0 çıkışı sayesinde film ve dizilerin keyfini en iyi şekilde çıkarmanıza da imkân tanıyor. 2GB RAM’li harici Radeon 535 grafik kartı sayesinde de modern oyunları oynamak mümkün hale geliyor.

Aspire 3 göz sağlığınızı da düşünüyor

Aspire 3, BluelightShield teknolojisi sayesinde renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak zararlı olabilecek mavi ışığa maruz kalmayı azaltıyor. Böylece uzun süre bilgisayar kullanımından doğabilecek zararları engelleyerek, göz sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Acer Aspire 3 Türkiye’de tüm satış noktalarında 2.299 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için acer.com/tr adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

HP, Yeni OMEN Ürünlerini Piyasaya Sürdü