Activision, 130GB Alan Konusunu Doğruladı Activision, 130GB Alan Konusunu Doğruladı
Activision şirketi yeni çıkacak Call of Duty oyunları için 130 GB’lık bir alana ihtiyaç duyulabileceğini doğruladı. Detaylar haberimizde. Activision, 130GB Alan Konusunu Doğruladı

Activision şirketi yeni çıkacak Call of Duty oyunları için yaklaşık 130 GB’lık bir yükleme alanına ihtiyaç duyulabileceğini doğruladı. Call of Duty: Infinite Warfare’ın sıkça sorulan sayfasındaki güncellemede belirtilene göre Call of Duty®: Infinite Warfare ve Call of Duty®: Modern Warfare Remastered için gerekli disk alanının toplam 130 GB olacağı doğrulandı.

Bu disk alanı en yüksek ihtimal olarak tahmin edilmiş olsa da  Modern Warfare Remastered ile sonradan bir yama ve 6 multiplayer harita daha geldiği için epey yer tutacağı aşikar.

Charlie Intelin yaptığı habere göre Fransız tedariçi Micromania kutulu Call of Duty: Infinite Warfare Legacy oyununu  Modern Warfare Remastered koduyla birlikte PS4 için ön ödemeli olarak satıyor. Sanırım kutulu oyun satıp DVD’si olmayan tek satıcı şu anda Micromania. Alıcıların 4 Kasım’da geri dönüp DVD’lerini almak durumundalar.

fragtist-cod-legacy-remastered

Eğer Modern Warfare Remastered içeren Legacy edition of Call of Duty: Infinite Warfare’i alacaksanız hard diskinizde şimdiden yer açmaya başlasanız iyi olur. PS4 Pro için 4K kaplamalarla gelen oyun daha da fazla yer tutabilir. Ayrıca bölge ve platforma göre de değişiklik gösterebilirmiş.

Aslında oyunun önceki versiyonunun tuttuğu yer göz önünde bulundurulursa, bu iki birleştirilmiş versiyonun tuttuğu toplam alan çok da fazla değil gibi. Sonuçta Activision yapılacak güncellemeleri ve gelecek ekstra haritaları da hesaba katarak bu rakamı vermiş.

Amerika Devleri Sprint ve BestBuy Galaxy Note 7 Satışlarını Durdurdu