ADATA XPG SX8200 SSD ile Hız Sınırlarını Aşın ADATA XPG SX8200 SSD ile Hız Sınırlarını Aşın
Yüksek performanslı DRAM mödülleri ve NAND flash depolama üniteleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden olan ADATA, son kullanıcıya yönelik şu ana kadarki en hızlı SSD... ADATA XPG SX8200 SSD ile Hız Sınırlarını Aşın

Yüksek performanslı DRAM mödülleri ve NAND flash depolama üniteleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden olan ADATA, son kullanıcıya yönelik şu ana kadarki en hızlı SSD depolama birimi olan XPG SX8200 modelini tanıttı.

SSD, M.2 2280 form faktöründe tasarlandı. Faydalandığı ultra hızlı PCIe Gen 3×4 arayüzü ile saniyede 3200MB’a kadar okuma ve 1700MB’a kadar yazma hızı sunuyor. Bu yüksek okuma ve yazma hızıyla benzersiz performans arayan oyuncular ve overclock meraklıları için ideal bir ürün. SX8200. Disk ayrıca 2. nesil 64 katmanlı 3D NAND Flaş bellekler kullanıyor. Ürün 240GB, 480GB ve 960GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneğiyle geliyor.

PCIe Gen3x4 arayüzü yanında NVMe 1.3 protokolünü de destekleyen SX8200, kullandığı teknolojiler sayesinde son derece yüksek ardışık ve 4K rastgele okuma-yazma hızları sunuyor. Böylelikle oyunlarda ve diğer yazılımlarda çok kısa açılış, yükleme ve cevap süreleri elde etmeyi sağlıyor.

SX8200 çok daha güvenilir, çok daha hızlı ve çok daha uzun ömürlü. RAID ve Data Shaping teknolojilerini de destekleyen SX8200 2 milyon saat Arızalar Arası Ortalama Süre değerine sahip. Hız sınırlarını aşan bu SSD mümkün olduğunca uzun ömürlü olması için LDPC (Düşük Yoğunluklu Eşlik Denetimi) hata giderme kodu ve yıpranma eşitlemesi gibi teknolojilerden faydalanıyor. Bu da kullanıcıların verilerinin daima güvende olmasını sağlıyor.

SX8200 hem hız arayan oyun severler ve overclock meraklıları hem de video işleme ve grafik tasarım gibi işlerle uğraşan profesyoneller için harika bir seçim. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üç farklı kapasite seçeneğiyle gelen SX8200 tüm XPG SSD’lerde olduğu gibi 5 yıllık garanti sunuyor.

ADATA XPG, INFAREX K20 Oyuncu Klavyesini Sunar