Age of Empires: Castle Siege Android İçin Çıktı Age of Empires: Castle Siege Android İçin Çıktı
Smoking Gun Interactive'in geliştirdiği strateji oyunu Age of Empires: Castle Siege Android için de piyasaya sürüldü. Age of Empires: Castle Siege Android İçin Çıktı

Smoking Gun Interactive’in geliştirdiği strateji oyunu Age of Empires: Castle Siege Android için de piyasaya sürüldü.

Daha önce Windows ve iOS için çıkarılan oyunda kendi imparatorluğumuzu kurup saldırıları def etmeye çalışıyoruz. Ayrıca biz de diğer kalelere ve devletlere saldırabiliyoruz oyunda.

Cross-platform olarak oynanabilen Age of Empires: Castle Siege, Ortaçağ’ı kendine dönem ediniyor. Oyun ayrıca Ruslar, Britanyalılar ve Töton Şövalyeleri de dahil olmak üzere toplamda 6 fraksiyon sunuyor oyunculara. Düşman kalelerine akın etme üzere kurulu oyunda saldırı hazırlıkları yaparken bir yandan ana kalemizi ve savunma askerlerimizi de geliştirmek zorunda kalıyoruz.

Oyunun en dikkat çekici yanı ise tüm askerleri tek tek kontrol etmeye imkan tanıması. Bu sayede çok daha derin ve taktiksel bir oynanış vaat eden oyunun iOS sürümüne buradan, yeni çıkan Android sürümüne de buradan ulaşılabilir. Oyunu bütün platformlarda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Hearthstone – Yeni Güncellemenin Detayları