Aile Boyu Powerbank Aile Boyu Powerbank
TP-Link, güçlü ve güvenilir powerbank'lerine bir yenisini ekleyeceğini duyurdu. Detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz. Aile Boyu Powerbank

TP-Link, güçlü ve güvenilir powerbank’lerine bir yenisini ekleyeceğini duyurdu.

20100mAh kapasiteye sahip olan TL-PB20100 modeli, çift bağlantı girişine sahip. TL-PB20100 ile aynı anda iki cihaz şarj edilebiliyor. Ally serisinin bu yeni üyesinde de LG’nin Premium serisi piller kullanılıyor. TL-PB20100, tam dolu iken ve normal koşullarda iPhone SE’yi 10.5 kez, iPhone 6S’i 8.7 kez, Galaxy S7’yi 5.7 kez, iPad Pro 9.7 inç’i 2.3 kez tam olarak şarj edebilecek güce sahip. 

TP-Link’in yeni powerbank’ı akıllı şarj teknolojisine sahip. Ürünün her iki çıkış yuvası da bu teknolojiyi desteklediğinden büyük pile sahip olan tablet bilgisayarlar da çok hızlı ve güvenli bir şekilde TL-PB20100 ile şarj edilebiliyor. Akıllı şarj teknolojisi, powerbank’a bağlanan cihazın piline uygun şarj gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Bu sayede küçük pile sahip giyilebilir cihazlardan büyük pile sahip tabletlere kadar geniş bir ürün yelpazesine şarj desteği sunuluyor. TL-PB20100, akıllı şarj teknolojisi ve 5V/2.4A ultra şarj hızı sayesinde cihazları yüzde 65 daha hızlı şarj ediyor.

TP-Link’in diğer powerbank’ları gibi güvenli ve güvenilir bir ürün olan TL-PB20100, şarj ettiği cihazları ve kendini koruyan çeşitli testlerden geçmiş ve sertifikaya sahip bir ürün. Cihaz kısa devre, aşırı akım, aşırı şarj, fazla ısınma gibi koruma ve güvenlik özelliklerine sahip.

IOS, Android, Windows ve diğer USB şarjlı cihazlarla uyumlu olan powerbank, akıllı cihazlar, tablet bilgisayarlar, akıllı giyilebilir ürünler gibi büyük ya da küçük batarya ile çalışan cihazları şarj edebiliyor. Ayrıca cihaz üzerinde yer alan LED fener sayesinde, powerbank el feneri olarak da işlev görüyor. TL-PB20100 model powerbank’in satış tarihi ve fiyatı henüz belli değil.

TPLINK’ten Yüksek Hızlı İki Yeni Modem ve RouterCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.