Albion Online’ın Sunucularına DDOS Saldırısı Yapıldı Albion Online’ın Sunucularına DDOS Saldırısı Yapıldı
17 Temmuz tarihinde çıkışını gerçekleştiren Albion Online bazı bağlantı sorunları yaşamıştı. Ayrıntılar haberimizde. Albion Online’ın Sunucularına DDOS Saldırısı Yapıldı

17 Temmuz tarihinde çıkışını gerçekleştiren Albion Online bazı bağlantı sorunları yaşamıştı. Oyuncuların zaman zaman yaşadığı bağlantı sorunlarının üstüne gelen bir DDOS saldırısı da tuz biber oldu adeta.

Resmi site üzerinden yapılan açıklamaya göre tam olarak 5 Ağustos tarihinde yapılan saldırılar anında gerekli yerlere bildirilmiş ve sorumluları aranmakta. Ardından, 6 Ağustos tarihinde gelen daha büyük saldırılarla da zor da olsa başa çıkılmış durumda. Geliştiriciler konunun uzmanlarıyla birlikte çalışıldığını ve bu saldırıların hedeflerine ulaşamadığını söyledi.

Söz konusu tarihlerde bağlantı sorunları nedeniyle oyunu yeterince oynayamayan premium oyuncuların zararlarının giderileceği de açıklandı. Buna göre, 17 Temmuz ile 11 Ağustos arasında premium hesap kullanan oyunculara ekstra 7 gün premium hesap hakkı verildi.

Albion Online İncelemesi

Uzun zamandır beklediğimiz, bir ton alpha ve beta sürecinden geçen #AlbionOnline sonunda çıktı.#UltimaOnline'a benzerliği ile dikkat çeken oyundan biraz bahsedelim istedik.

تم نشره بواسطة ‏‎Fragtist.com‎‏ في 7 أغسطس، 2017

 

Sandbox Interactive, bu tür saldırılara karşı oyuncularını korumanın en büyük öncelikleri arasında olduğunu da söyledi. Stüdyo, DDOS saldırıları tamamen bertaraf edildiğinde yeni bir açıklamanın yapılacağını duyurdu.

Guild Wars 2 – Path of Fire Genişleme Paketi Duyuruldu