Amazon Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı! Amazon Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı!
Türkiye’deki tüketiciler artık Amazon üzerinden milyonlarca ürüne, uygun fiyat ve güvenilir teslimat ayrıcalığıyla ulaşabilecek. Amazon Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı!

Bugünden itibaren, Türkiye’deki tüketiciler artık Amazon Türkiye üzerinden milyonlarca ürüne, uygun fiyat ve 50 TL üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat ayrıcalığıyla ulaşabilecek. Amazon.com.tr; bini aşkın yerli işletmenin ürünleri dahil olmak üzere 15 farklı kategoride geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Amazon Ülke Müdürü Sam Nicols şunları söylüyor: “Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi cazip fiyatlarla sunan müşteri odaklı bir şirket olmak. Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi arttırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.”

Türkiye’deki tüketiciler, Amazon mobil uygulaması, web sitesi ya da mobil tarayıcılar üzerinden istedikleri zaman, istedikleri yerde güvenli ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilecekler. Ayrıca, siparişlerini kolaylıkla takip edebilecekler. Öte yandan diledikleri zaman müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilecek ve kullanıcı yorumlarını okuyarak arzu ettikleri şekilde ürün yelpazesini inceleyebilecekler.

Cazip fiyatlı milyonlarca ürün

Amazon.com.tr, Türkiye’deki müşterilerine, Türk ve dünya markalarından birçok ürünü cazip fiyat avantajları ile sunuyor. Amazon’un lansmana özel fırsatları arasında Paşabahçe Midas Çay Seti, Samsung Galaxy J7, Fitbit Alta HR, Regal LED TV gibi birçok farklı ürün ve daha fazlası yer alıyor. Türkiye’deki müşteriler bu fırsatları Amazon.com.tr’nin fırsatlar sayfasında bulabilecekler.

Birçok işletme için büyüme fırsatı

Amazon.com.tr, KOBİ’lere dünya genelinde yeni müşterilere ulaşma konusunda yardımcı olmak için, altyapı ve teknik hizmetlere bu zamana kadar milyarlarca dolarlık yatırım yaptı. Amazon.com.tr’nin açılması ile birlikte Türkiye’deki işletmeler, herhangi bir ürün listeleme ücreti olmadan ürünlerini kolaylıkla Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere satabilecek. Amazon bu işletmelere; listeleme araçları, 7/24 satış desteği, açık ve şeffaf satış koşulları, fiyatlandırma bilgileri, rapor ve analizler gibi satış arttırmaya destek olacak hizmetler sunuyor.

Amazon.com.tr Satıcı Hizmetleri Ülke Lideri Alpagut Çilingir konuyla ilgili şöyle konuşuyor: “E-ticaret sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki küçük ve büyük ölçekli işletmelerle aynı düzeyde çalışma imkanına sahip olurken, işlerini büyütme fırsatı yakalıyor. Biz de Amazon olarak, satıcıların başarılı olması için çeşitli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz; yüklerini azaltacak araçlar sunuyor ve satışlarını artırmalarına destek oluyoruz.”

Amazon.com.tr, en küçük işletmenin en büyük markalarla rekabet edebilmesine fırsat veriyor. Ayrıca küçük ve orta ölçekteki işletmelerin dünya çapında yüz milyonlarca müşteriye ulaşmasına da destek oluyor. 2017 yılında, dünya genelinde 20.000’den fazla küçük ve orta ölçekli işletmenin Amazon’da ulaştığı ciro ise 1 milyon doları aştı.

Amazon Satıcı Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Çok Yakında Türkiye’de!