Kategoriler

AMD’den Yılbaşı Hediyesi!

AMD, yılbaşı yaklaşırken oyuncuları sevindirecek bir haberle karşımıza çıktı bugün.

Firma, kimi ürünlerini/ürünlerinin kullanıldığı bilgisayar sistemlerini alan oyunculara Lego Batman 3: Beyond Gotham’ın da dahil olduğu oyunlar hediye ediyor.

Bültende şu ifadelere yer verilmiş:

AMD’DEN OYUNSEVERLER İÇİN YILBAŞI SÜRPRİZİ
AMD APU’ları tarafından güç sağlanan dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarından birini satın alan oyunseverler, LEGO Batman 3: Beyond Gotham gibi yepyeni ve heyecan verici oyunlara kavuşuyor.

Oyunseverler yeni yıl yaklaşırken, satış noktalarında AMD’nin sürpriz kampanyalarıyla buluşuyor. AMD’nin hediye oyun paketlerini görücüye çıkardığı yeni yıl kampanyasında, bilgisayarlarını AMD’nin yüksek performanslı Radeon grafik kartlarıyla güçlendirenler Never Settle: Space Edition kampanyasından faydalanacak. AMD’nin başarılı FX ve APU serisi A10 ve A8 sistemlerini alan oyun severler ise If It Can Game hediye oyun paketine sahip olacak.

Lego, Batman, Lego Batman 3: Beyond Gotham, Conan O' Brien, Kevin Spacey, Traveller's Tales

HEDİYE OYUN PAKETİ 1: IF IT CAN GAME
Geçerli APU serisi ürünlerinden satın alan tüm oyunseverler, “If It Can Game” promosyonundan “AMD Ürün Doğrulama” aracını çalıştırıp yüklemek istedikleri oyunu nasıl seçeceklerini gösteren adımları uyguladıktan sonra faydalanabilirler. AMD FX veya A10 APU sistemlerinden herhangi birini satın alan müşterilerin alabileceği hediye oyunlar arasında LEGO Batman 3: Beyond Gotham da bulunuyor. Bu yeni oyun, çok satan LEGO Batman serisinin son ürünü olarak oyun severleri çılgın ve macera dolu bir serüvene davet ediyor.

HEDİYE OYUN PAKETİ 2: NEVER SETTLE: SPACE EDITION
Kampanya kapsamında tanımlanan HP ve Lenovo dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarında AMD Radeon™ grafik kartı kullanan oyun severlerin yanı sıra, tanımlı AMD Radeon™ grafik kartı kullanıcıları da verilen özel anahtar kodunu şu siteye girerek hediye oyunlarını alabilirler.

SATIŞ SONRASI DESTEĞİ
AMD Türkiye Ülke Müdürü Ömer Çelebioğlu: “Yeni yıla girerken oyunseverlere keyifli bir yıl geçirmeleri için bu tür eşsiz kampanyalar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yürütülen bu kampanyalarla bağlantılı olarak, kanal iş ortaklarına içinde özellikle online materyallerin bolca bulunduğu geniş bir materyal yelpazesi de sunuyoruz. Bu materyallere oyun fragmanları, ekran resimleri, görseller ve çeşitli sanatsal çalışmalar da dahil” dedi.

amd-ikinci-ceyrekte-hedefini-tutturdu-