Kategoriler

Amerika Devleri Sprint ve BestBuy Galaxy Note 7 Satışlarını Durdurdu

Amerika’nın önde gelen akıllı telefon satıcılarından Sprint, yeniden düzenlenmiş Note 7 telefonlarının da satışına son verdiklerini açıkladı.

Samsung‘un Galaxy Note 7 sıkıntısı giderek büyüyor. Amerika’nın önde gelen akıllı telefon satıcılarından Sprint, yeniden düzenlenmiş Note 7 telefonlarının da satışına son verdiklerini açıkladı. AT&T, T-Mobile ve Verizon gibi isimlerin yaptığı açıklamalar sonrasında destekler nitelikte bir karar alan Sprint’i, aynı şekilde Best Buy firması da takip etti ve Note 7 satışlarını tamamıyla durdurdu.

Sprint ayrıca yaptığı açıklamayla beraber, Note 7 satın alan müşterilerine istedikleri başka bir akıllı telefon modeliyle değişiklik yapma hakkı tanıdığını da belirtti. Bu açıklamayla beraber BestBuy’dan da benzeri bir açıklama geldi.

Bu hafta içinde en az beş adet yeni Note 7 alev aldı. Yetkililer konu hakkında hala detaylı bir araştırma yapıyor olmasına rağmen, Samsung’un tüm cihaz üretimlerini durdurması akıllarda soru işaretleri canlandırıyor.

Amerika çapında tüm teknoloji medyası, kullanıcıların Note 7’lerini iade etmesi gerektiğini söylüyor, hatta bilinen büyük firmalar da bu fikri destekler nitelikte açıklamalarda bulunuyor, normalde sunmadıkları imkanlar sunuyor. Samsung firması ise konu hakkında açık sözlü olmamakla suçlanıyor. Sorunları giderilerek tekrar piyasaya sürüldüğü iddia edilen yeni Note 7’lerin şu anki durumu, firmanın güvenilirliğini bir hayli sarsmışa benziyor.

Mass Effect Andromeda’nın Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir

Görüntülenmeler:
4
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Telefon