Andrew Lincoln 9. Sezondan Sonra The Walking Dead’den Ayrılıyor Andrew Lincoln 9. Sezondan Sonra The Walking Dead’den Ayrılıyor
2010 yılında başlayan ve yakın zamanda 8. sezonu sonlanan The Walking Dead'den üzücü bir haber var. Ayrıntılar haberimizde. Andrew Lincoln 9. Sezondan Sonra The Walking Dead’den Ayrılıyor

2010 yılında başlayan ve yakın zamanda 8. sezonu sonlanan The Walking Dead’den üzücü bir haber var.

Gelen haberlere göre başroldeki Rick Grimes’ı oynayan Andrew Lincoln 9. sezonun son sezonu olmasını istiyor. AMC de bu isteği kabul etmiş gibi görünüyor. Tabii neredeyse 10 yıldır aynı dizide aynı karakteri oynamaktan sıkılmış ve bu yüzden artık farklı projelerle adından söz ettirmek istiyor olabilir Lincoln. Ancak en çok öne çıkan karakter olarak diziden ayrıldığında işler nasıl olacak bilemiyoruz. İddialara göre AMC şimdiden izleyicilerin de sevdiği Daryl Dixon karakterine hayat veren Norman Reedus’a başrol teklifi götürmüş. Reedus’un teklifi kabul edip etmediğini bilemiyoruz şu anda.

Öte yandan Maggie karakterini canlandıran Lauren Cohan’i de önümüzdeki sezon çok daha az göreceğiz. Cohan önümüzdeki sezon ABC’nin Whiskey Cavalier isimli dramasında da oynayacağı için The Walking Dead’deki bölüm sayısında epey bir azalma olacak.

The Walking Dead 8. sezonunu geride bırakmış durumda. Hiçbir zaman reyting sorunu yaşamayan dizi son sezonunda ciddi bir izleyici kaybı yaşamıştı. 9. sezonun sonunda Rick Grimes karakteri de gerçekten diziden ayrılırsa izleyicilerin buna tepkisi ne olur bilinmez. Üstelik çizgi romanla yaşanan konu ve karakter farklılıkları yüzünden devamlı eleştirilen bir dizi The Walking Dead. Rick ise çizgi romanlarda hâlâ hayatta. Tepkiler ne olacak bekleyip göreceğiz.

Overkill’s The Walking Dead’in Üçüncü Karakteri Ortaya Çıktı