Animal Crossing: New Horizons İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor Animal Crossing: New Horizons İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor
Nintendo Switch için satışta olan Animal Crossing: New Horizons için çıkacak yeni ücretsiz güncelleme, ada müdavimlerinin adalarını ziyaret eden yeni yüzler, çeşitli sanat eserleri, genişletilmiş bir müze,... Animal Crossing: New Horizons İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Nintendo Switch için satışta olan Animal Crossing: New Horizons için çıkacak yeni ücretsiz güncelleme, ada müdavimlerinin adalarını ziyaret eden yeni yüzler, çeşitli sanat eserleri, genişletilmiş bir müze, çiçek açan bitkiler gibi oyuna yeni mevsimsel etkinlikler getiriyor. Bu ücretsiz güncelleme ve yılın ilerleyen dönemlerindeki diğer güncellemeler, oyuncuların uzun süre tadını çıkarabilecekleri yeni deneyimler ekleyecek.

Leif’s Garden Shop

Doğayı seven Leif, çalılar ve çiçek tohumları da dahil olmak üzere gelişen yeşillik çeşitlerini satmak için düzenli olarak oyuncuların adalarını ziyaret eder. Bu dekoratif eşyalar herhangi bir ada cenneti biraz daha yeşil hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Jolly Redd’s Treasure Trawler

Ücretsiz güncellemeyi indirdikten sonra Jolly Redd, oyun içi sanat ve benzersiz mobilya renklerini oyunculara satmak için zaman zaman teknesinde görünecek. Mobilya renkleri Nook’s Cranny’de mevcut değildir. Önceki Animal Crossing oyunlarında olduğu gibi, oyuncular hangi sanat eserlerinin gerçek ve hangilerinin sahte olduğunu bulmak zorunda kalacaklar.

Nature Day (23 Nisan – 4 Mayıs)

Doğa Günü döneminde, ağaç dikme ve çiçek sulama gibi doğadan ilham alan hedeflere odaklanan özel Nook Miles zorlu görevleri mevcut olacak.

May Day Tour (1-7 Mayıs)

Mayıs ayının ilk haftasında, oyuncular normal gizemli ada turlarından farklı görünen bir adaya sınırlı süreli bir tur yapmak için ada havaalanında bir defalık Mayıs Günü Bileti kullanabilirler. Tanıdık görünen özel bir ziyaretçi de orada olabilir…

International Museum Day (18-31 Mayıs)

Uluslararası Müze Günü’nü kutlamak için oyuncular Stamp Rally’e katılabilirler. Özel bir pul kartı aldıktan sonra, oyuncular oyun içi ödül kazanmak için çeşitli müze sergilerinde pul toplarken balık, böcek ve fosilleri izlemenin tadını çıkarabilirler.

Wedding Season (1-30 Haziran)

Düğün temalı Haziran sırasında, oyuncular evli çift Reese ve Cyrus ile tanışmak için Harvey’in adasını ziyaret edebilir, düğün fotoğraf stüdyosunda onlarla yıldönümü fotoğrafları düzenlemeye ve çekmeye yardımcı olabilirler. Oyuncular düğün temalı eşyaları çiftin minnettarlığının bir göstergesi olarak alacaklar.

Animal Crossing: New Horizons hakkında daha fazla bilgi için.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.