Anker Nebula Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonları ile Euro 2020 Heyecanı Anker Nebula Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonları ile Euro 2020 Heyecanı
(Haber Bülteni) Bütün dünyanın merakla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası, 11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 11 şehrin ev sahipliği yapacağı organizasyonda, maçın... Anker Nebula Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonları ile Euro 2020 Heyecanı

(Haber Bülteni)

Bütün dünyanın merakla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası, 11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 11 şehrin ev sahipliği yapacağı organizasyonda, maçın oynanacağı şehrin salgındaki durumuna göre sınırlı sayıda kapasiteyle seyirci alımına izin verilecek. Türkiye’nin de katılacağı turnuvayı evlerimizden izleyebileceğiz. Anker’in Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları şampiyona boyunca bulunduğumuz ortamı stadyuma çevirmeyi vadediyor.

Anker Nebula ailesi, taşınabilir kablosuz özellikleriyle, çoklu bağlantı seçenekleriyle ve uzun süre giden şarj kapasitesiyle futbol coşkusunu dilediğimiz yere taşımamızı sağlıyor. Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları, farklı özellikleri ve fonksiyonlarıyla her ihtiyaca uygun bir şekilde bu kez sporseverlere şampiyonaya özel indirimlerle sunulacak.

 

Anker Nebula Ailesi

Anker Nebula Apollo Taşınabilir WiFi Kablosuz Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı ve Hoparlör, 100 inçe kadar dev ekrana yansıtabildiği 200 ANSI lümen yüksek parlaklık değeriyle ve çoklu bağlantı seçeneğiyle geliyor. İnteraktif dokunmatik paneliyle kolay kulanım imkânı sunan Nebula Apollo, diğer Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlarında da olduğu gibi Nebula Connect uygulaması aracılığıyla doğrudan telefon ile kontrol edilebiliyor.

Anker Nebula Capsule II Akıllı Mini Portatif Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı ise 720p ekran çözünürlüğü ve 200 ANSI lümen yüksek parlaklık değerini bir araya getiriyor. 8 Watt’lık güçlü bir ses sitemine sahip olan projeksiyon cihazı, 2,5 saat süren şarjıyla ve çoklu bağlantı seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyor. Nebula ailesi’nin evleri eğlence merkezine çeviren projeksiyonlarından bir diğeri de Anker Nebula Mars Pro II Çok Yönlü Akıllı Taşınabilir Projeksiyon Cihazı. Diğer Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlardan farklı olarak otomatik bir odaklama özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde saniyeler içerisinde netleme yapabilen cihaz, 2 adet 10 Watt gücünde hoparlöre ve 500 ANSI lümen parlaklık değerine sahip. Nebula ailesinin en son çıkan iki ürünü olan Nebula Cosmos ve Cosmos Max ise Şampiyona coşkusunu farklı bir seviyeye çıkartıyor. 2 adet 10 Watt gücünde hoparlöre ve 900 ANSI lümen parlıklık değerine sahip Nebula Cosmos Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonu ve dünyanın ilk 4K görüntülü 3D sesli taşınabilir sinaması Cosmos Max Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı eğlencenin katlanmasına yardımcı oluyor. Nebula Cosmos Max Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı aynı zamanda 1500 ANSI lümen parlaklık değerine ve 4 adet 10 Watt gücünde hoparlöre sahip.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.