Anker Soundcore Yeni TWS Kulaklığı R100’ü Tanıttı Anker Soundcore Yeni TWS Kulaklığı R100’ü Tanıttı
(Haber Bülteni) Anker, Soundcore kategori markası altında geliştirdiği son teknoloji hoparlör, ses sistemleri ve kulaklık modellerine bir yenisini ekledi. Kulak içi TWS bluetooth kulaklık... Anker Soundcore Yeni TWS Kulaklığı R100’ü Tanıttı

(Haber Bülteni)

Anker, Soundcore kategori markası altında geliştirdiği son teknoloji hoparlör, ses sistemleri ve kulaklık modellerine bir yenisini ekledi. Kulak içi TWS bluetooth kulaklık olan Soundcore R100, uygun fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Kaliteli müzik dinleme deneyimi ve kesintisiz telefon görüşmeleri vadeden Soundcore R100, Hall sensör teknolojisine ve IPX5 su geçirmez özelliklerine sahip. Tanıtımı yeni yapılan ürün, bu ay itibariyle Türkiye’de satışa sunuluyor.

Küçük ve kompakt tasarımıyla ve bütçe dostu özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken R100, kulak içi kulaklık modelleri arasında fiyatıyla ve performansıyla ön plana çıkıyor. Tek şarjla 6,5 saate kadar, şarj kutusu ile 25 saate kadar çalma süresi sunan Soundcore R100’ün şarjı ise 1,5 saatte tam olarak doluyor. IPX5 su geçirmez özelliğine de sahip kulaklık, Hall sensör teknolojisiyle 3 saniyede telefona ya da bilgisayara bağlanabiliyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.