Anker’den Akıllı Tartı: Eufy BodySense   Anker’den Akıllı Tartı: Eufy BodySense  
(Haber Bülteni) Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, pandemi döneminde kilo verme rutini oluşturmak isteyenler için sağlıklı yaşam ve diyet takibi sunuyor. Kilo ölçümünün... Anker’den Akıllı Tartı: Eufy BodySense  

(Haber Bülteni)

Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, pandemi döneminde kilo verme rutini oluşturmak isteyenler için sağlıklı yaşam ve diyet takibi sunuyor. Kilo ölçümünün yanı sıra, 12 farklı hassas ölçümle birlikte vücuttaki yağ, kas, kemik, su ve kütle oranlarını da ölçen bu akıllı tartı, detaylı bir vücut kitle analiziyle hem kilonuzu kontrol etmenizi hem de vücudunuzun ihtiyacını ya da fazlalığını gözlemlemenizi sağlıyor.  

     

Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, birden fazla uygulamayla kolayca entegre olabiliyor. EufyLife, Apple Sağlık ve Google Fit ile senkronize olabilen akıllı tartı, sizi zahmete sokmadan en kapsamlı raporları sunabiliyor. 12 farklı hassas ölçümüyle vücut yağ ölçümlemesinden vücuttaki su oranına, ideal kilo değerinizden vücuttaki kas oranına kadar pek çok detaya yer veren güncel ve modern bir arayüze sahip EufyLife uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama ile vücudun değerlerini günlük, haftalık ve aylık olarak karşılaştırmalı takip etme olanağı sunuluyor. Aynı zamanda aile dostu olan Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, evdeki tüm aile fertlerinin akıllı telefonlarıyla eşleştirilebiliyor. Büyük led ekranlı akıllı tartı, ultra hafif ve ultra ince bir modern tasarıma sahip.

     Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.