Anker’den Yeni Soundcore Mini 3 Pro Hoparlör Anker’den Yeni Soundcore Mini 3 Pro Hoparlör
(Haber Bülteni) Anker, ses kalitesine yeni bir boyut kazandıran Soundcore kategorisine yeni bir ürün ekledi. Soundcore kategorisiyle kulak üstü kulaklıklardan hoparlörlere, ses sistemlerinden kulak... Anker’den Yeni Soundcore Mini 3 Pro Hoparlör

(Haber Bülteni)

Anker, ses kalitesine yeni bir boyut kazandıran Soundcore kategorisine yeni bir ürün ekledi. Soundcore kategorisiyle kulak üstü kulaklıklardan hoparlörlere, ses sistemlerinden kulak içi Bluetooth kulaklıklara kadar her bütçeye ve her kitleye hitap eden ürünler sunan Anker, şimdi de kompakt tasarımılı Soundcore Mini 3 Pro hoparlörünü piyasaya sundu.

Soundcore Mini 3 Pro, cebe sığacak boyutta kompakt tasarımıyla dilediğiniz her yere sizinle birlikte geliyor. 15 saate kadar çalma süresine sahip Soundcore Mini 3 Pro, su geçirmez tasarımı, 6 Watt’lık ses çıkışı ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses ayarlarıyla kullanıcılarının yeni gözdesi olmaya aday. Bass Up teknolojisine sahip hoparlör, IPX7 su geçirmez özelliği ile de dikkat çekiyor. Soundcore Mini 3 Pro, müziğin ritmini kullanarak şarkı boyunca tamamen senkronize dans eden LED ışık gösterisi sunuyor. 100’den fazla hoparlöre bağlanabilen Mini 3 Pro, PartyCast teknolojisinin yardımıyla eğlencenin seviyesini yükseltiyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.