Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı
Annabelle: Kötülüğün Doğuşu filminin Türkçe altyazılı fragmanı için haberimizi okuyabilirsiniz. Detaylar burada. Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı

David F. Sandberg (“Lights Out”)’in yönettiği, New Line Cinemas’ın sunduğu ‘‘Annabelle’’ 2014’te büyük bir başarı sağlayıp, $527 milyon hasılat  yapmıştı. Yeni film ‘‘Annabelle: Kötülüğün Doğuşu’nun yapımıcılığını, Peter Safran ve James Wan üstleniyorlar. İkili, Korku Seansı filmleriyle de büyük etki yaratmıştılar.

“Annabelle: Kötülüğün Doğuşu” filminde, küçük kızları bir kaç yıl once trajik bir şekilde ölen, oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi, kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir ederler. Daha sonrasında da oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi  haline gelirler.

Sandberg’in yönettiği filmin senaryosu ‘Annabelle’in de yazarı  Gary Dauberman’a ait. Filmin başrol oyuncuları şöyle sıralanıyor : Stephanie Sigman (“Spectre”), Talitha Bateman (“The 5th Wave”), Lulu Wilson (gelecek  “Ouija 2,” “Deliver Us from Evil”), Philippa Anne Coulthard (“After the Dark”), Grace Fulton (“Badland”), Lou Lou Safran (“The Choice”), Samara Lee (“Fox Catcher,” “The Last Witch Hunter”).  Tayler Buck ilk rolüyle , Anthony LaPaglia (TV dizisi “Without a Trace”) ve Miranda Otto (Showtime’ın “Homeland,” “The Lord of the Rings” Üçlemesi).

Bir  New Line Cinema sunumu ve Atomic Monster/Safran Company yapımı “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nun dünya çapında 18 Ağustos 2017’den itibaren vizyona girmesi planlanıyor. 

Ghost in the Shell – O Kadar Gömmeye Gerek Var Mıydı?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.