AOC AGON Oyun Monitörü, NVIDIA G-SYNC Teknolojisi ve IPS Panele Sahip AOC AGON Oyun Monitörü, NVIDIA G-SYNC Teknolojisi ve IPS Panele Sahip
AOC’nin yeni AG271QG modeli, oyun tutkusunu QHD çözünürlüklü ve nefes kesen 165 Hz’e sahip 27 inçlik IPS panele taşıyor. Detaylar haberimizde. AOC AGON Oyun Monitörü, NVIDIA G-SYNC Teknolojisi ve IPS Panele Sahip

AOC’nin yeni AG271QG modeli, oyun tutkusunu QHD çözünürlüklü ve nefes kesen 165 Hz’e sahip 27 inçlik IPS panele taşıyor.

AGON AG271QG, anında yerine getirilen girdi komutları ile input lag’i en aza indiriyor. AOC Flicker-free teknolojisi ise ekran titreşimini ortadan kaldırarak gözlerde oluşabilecek rahatsızlığı ve yorgunluğu azaltarak oyuncuların yılmadan hedefe kilitlenmelerini sağlıyor ve böylece rekabet düzeyi yüksek oyuncuların beklentilerine daha iyi yanıt veriyor.

Yorgunluk nedir bilmeyen rekabetçi oyuncular konfora çok daha fazla ihtiyaç duyarlar, üstelik bu konfor sadece hedefe odaklanmaya alışmış gözler için gerekli değildir. Oyuncunun bedeninin de güçlü kalması ve sonsuz oyun seanslarından zarar görmeden çıkmak için oyun sandalyesinde bile rahat bir vücut pozisyonu çok büyük önem taşır. Ayarlanabilen AOC Ergo Dial ayak, kullanıcıların tercih ettikleri ayarı hatırlamaları için skalalı bir yükseklik ayarına sahip. Üstelik oyuncular AGON AG271QG modelini istedikleri gibi eğerek ve ihtiyaç duyduklarında sağa sola döndürerek rahatlık özelliklerinde ince ayar yapabilirler.

Coşkulu oyuncular için özel olarak tasarlanan AOC AGON AG271QG birinci sınıf oyun monitörü, Temmuz 2016’da 709 USD tüketici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından mağazalarda bulunabilecek.

fragtist-AOC-AGON-Oyun-Monitörü1Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.