AOC, G-SYNC Monitörüyle Oyunları Hızlandırıyor AOC, G-SYNC Monitörüyle Oyunları Hızlandırıyor
AOC, g2460Pg ile son teknoloji ürünü bir oyun deneyimi için etkileyici veteknolojik özellikle donatılmış yeni bir oyun monitörü tanıttı. AOC’nin Style Ürün Grubu’ndaki yeni g2460Pg... AOC, G-SYNC Monitörüyle Oyunları Hızlandırıyor

AOC, g2460Pg ile son teknoloji ürünü bir oyun deneyimi için etkileyici veteknolojik özellikle donatılmış yeni bir oyun monitörü tanıttı.

AOC’nin Style Ürün Grubu’ndaki yeni g2460Pg modeli, mükemmel bir son teknoloji ürünü oyun deneyimi sağlamak için etkileyici özelliklere sahip. Sadece 1 ms’lik aşırı kısa tepki süresi etkili bir şekilde hayalet görüntüleri ortadan kaldırarak oyundaki en yoğun durumlarda bile canlı ve net görüntüler sunan bu monitör sayesinde oyuncu, hareketteki bulanıklıktan dikkati dağılmaksızın tüm dikkatiyle aksiyona odaklanabilmekte. Diğer oyunculara karşı elde edilen bu rekabet avantajı 144 Hz’lik olağanüstü hızlı yenileme hızı ile daha da arttırıyor.

Oyuncuyu oyuna daha fazla dahil edebilmek için, g2460Pg, uzman grafik kartı üreticisi NVIDIA’nın yenilikçi, yeni G-SYNC teknolojisine sahip. Monitöre kurulan G-SYNC modülü, ekran yenileme oranlarını grafik kartının GPU’suyla senkronize hale getirerek oyun oynamayı yeni bir düzeye taşıyor. Böylece, kontrol girişleri anında ekrana yansıtıldığı için, gecikme olmadan tamamen gerçek zamanlı bir deneyim yaratılarak artık oyuncuyla oyunun arasına hiçbir şeyin girmemesi sağlanıyor.

Entegre USB 3.0 ve 2.0 portları hızlı veri transferini sağladığı gibi, mobil cihazları şarj edip diğer görevleri yürütebilen bu monitör fiyatı ise 749$