AOC’den 35 inçlik Çok Kavisli AGON Oyun Monitörü AOC’den 35 inçlik Çok Kavisli AGON Oyun Monitörü
AOC, bugün ultra geniş formattaki yeni 35 inçlik, kavisli AGON birinci sınıf oyun monitörü AG352QCX’i, piyasaya çıkarıyor. AOC’den 35 inçlik Çok Kavisli AGON Oyun Monitörü

AOC, bugün ultra geniş formattaki yeni 35 inçlik, kavisli AGON birinci sınıf oyun monitörü AG352QCX’i, piyasaya çıkarıyor.

AG352QCX, 200 Hz yenileme hızı ve Adaptive-Sync Teknolojisi ile, bu görevi hareket bulanıklığının ve kırılmanın bütün izlerini ortadan kaldırarak yerine getiriyor ve oyunculara Düşük Input Lag Modu ve Gölge Kontrolü ile net bir avantaj sağlıyor. AOC’nin Düşük Input Lag Modu, video işlemini by-pass ederek oyuncuların fare, klavye ve gamepad emirlerini anında yerine getirilmesini sağlarken AOC Gölge Kontrolü ise görüntünün fazla karanlık kısımlarını aydınlatır ve ekranın geri kalanını etkilemeden parlak kısımlarını karartır. Oyuncuların taleplerini karşılaması için işte böyle iyi bir şekilde donatılmış olan AOC AGON AG352QCX, 979 USD (KDV hariç) üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından Aralık ayında mağazalarda bulunabilecek.

fragtist-aoc-ag352qcx_bkr-red

fragtist-aoc-ag352qcx_ftl-masked-1

AOC Flicker-Free ve Low Blue Light Teknolojisi monitörün öne çıkan özelliği. Her iki teknoloji de daha az yorgunluk yaratır: Flicker-Free Teknolojisi ekran titreşimini azaltırken Düşük Mavi Işık Teknolojisi ise gözleri yoran mavi ışığı azaltır. Rahatı artıran bir başka özellik ise AOC Ergo Base tabanıdır. Yükseklik, eğilme, sağa sola dönme ayarlı ergonomik bu ayak, rahat ve güvenli bir duruşun mümkün olmasını sağlar ve bir oyuncunun en uzun oyun seanslarına bile dayanabilmesini olanaklı kılar.

AG352QCX modelinin arkasındaki ve alt çerçevesindeki LED ışıklarla; kırmızı, yeşil ya da mavi ışık bulunuyor ve ışıkların yoğunluğunu ayarlamak için güçlü, orta, zayıf ve kapalı modları var. Farklı görüntü ayarları arasında anında geçişi kolayca sağlayan ek ayar kontrolü de AOC QuickSwitch kumandasında bulunuyor.

fragtist-aoc-ag352qcx_s

Corsair Scimitar RGB Oyuncu Faresi İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.