AOC’un Yeni Markası AGON by AOC Piyasada AOC’un Yeni Markası AGON by AOC Piyasada
(Haber Bülteni) AOC, AGON by AOC adlı yeni üst markasını piyasaya çıkartıyor. Yeni marka, AOC’nin mevcut oyun monitörlerini ve aksesuar ürün gruplarını birleştirecek ve... AOC’un Yeni Markası AGON by AOC Piyasada

(Haber Bülteni)

AOC, AGON by AOC adlı yeni üst markasını piyasaya çıkartıyor. Yeni marka, AOC’nin mevcut oyun monitörlerini ve aksesuar ürün gruplarını birleştirecek ve zevk için oyun oynayanlar, rekabetçi oyuncular ve iddialı espor oyuncuları için, yeni modeller ile portföylerini genişletecek.

AOC Global Pazarlama Başkanı Stefan Sommer şunları söyledi: “Oyun endüstrisi ve özellikle de espor sektörü, en hızlı büyüyen teknoloji piyasalarından biri –  ve en heyecan verici olanlardan biri olduğu da kesin. İşte böyle eşsiz bir topluluk ile yeni marka konseptimizi ve vizyonumuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz. AGON by AOC, konu oyun ekosistemleri olduğunda çıtayı mutlaka yükseltecek – ve dünyanın dört bir yanındaki pek çok oyuncu için oynadıkları oyunu yukarıya taşıyacak.”

AGON by AOC ile oyuncular beceri düzeyleri ya da tercih ettikleri oyun türü ne olursa olsun, sürükleyici bir deneyim ile tanışıcaklar. Kendisini dünyanın dört bir yanındaki oyunculara daha da çok hizmet etmeye adayan AGON by AOC, MMORPG’lere, yarış oyunlarına, simulasyonlara ya da FPS oyunlarına uygun – meraklı maceraperestler, deneyimli kahramanlar ve profesyonel efsaneler için kendini farelerden monitörlere kadar en iyi oyun ekosistemini yaratmaya adıyor.

AGON by AOC, bu sektöre özel bir evren olarak tanıtılıyor. Tıpkı efsanedeki gibi, bizimkinden pek de farklı olmayan bir distopyada, AGON ligi, kötücül güçlerle savaşmaları için, belirli becerilere sahip en iyi savaşçıları bir araya getiriyor. Yalnızca beraber oldukları zaman, düşmanı alt edecek kadar güçlüler – oyun ve özellikle E-spor alanında da topluluk, benzer bir biçimde, kilit bir rol oynuyor. Büyüleyici görsellere ve ayrıntılı karakter tasarımlarına sahip AGON by AOC, kendisini bir oyun donanımları üreticisi olmaktan çıkarıp bütün bir oyun evreni yaratıcısı olarak yeniden tanımlıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.