Apple da Robin Willams’ı Unutmadı Apple da Robin Willams’ı Unutmadı
Dün (12.08.2014) evinde ölü bulunan Oscar ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu ve komedyen Robin Williams, tüm dünyadaki sevenlerini şoke etmişti. 1977’den bu yana 80 filmde... Apple da Robin Willams’ı Unutmadı

Dün (12.08.2014) evinde ölü bulunan Oscar ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu ve komedyen Robin Williams, tüm dünyadaki sevenlerini şoke etmişti.

1977’den bu yana 80 filmde ve 26 dizide rol alan/seslendirme yapan aktör, en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar kazanmış; iki Emmy, altı Altın Küre, altı Grammy ve iki Sinema Oyuncuları Derneği ödüllerinin sahibi olmuştu. Geçtiğimiz yıllarda kalp ameliyatı olan ve pek çok kez depresyon tedavisi gören Willams’ın, son olarak depresyona yenik düştüğü ve intihar ettiği konuşuluyor.

Apple, Robin Willams’a bugün internet sitesinde yer verdi. Şu adresten ziyaret edebileceğiniz “Robin Williams Anısına” isimli sayfada Apple, “Robin Willams’ın aramızdan ayrılmasına derin bir üzüntü duyuyoruz. Willams, bize tutkusuyla, cömertliğiyle ve de kahkahasıyla çok şey kattı, ilham verdi. Onu çok ama çok özleyeceğiz.” açıklamasında bulunmuş.

Son olarak Robert De Niro ile birlikte bir restoran işlettiiği bilinen Willams’ın, devam eden bir depresyon tedavisi olduğu söyleniyor.

fragtist-apple-robin-williamsYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.