Apple’dan Kaybolan AirPod’larınızı Bulmanız İçin Yeni Yöntem Apple’dan Kaybolan AirPod’larınızı Bulmanız İçin Yeni Yöntem
Apple, pahalı kulaklıklarınızı kaybetmenizi engellemek adına AirPod'lara yeni bir güncelleme getirerek önlemleri artırıyor. Apple’dan Kaybolan AirPod’larınızı Bulmanız İçin Yeni Yöntem

Apple, pahalı kulaklıklarınızı kaybetmenizi engellemek adına AirPod’lara yeni bir güncelleme getirerek önlemleri artırıyor.

Wall Street Journal’e göre iOS 10.3, mevcut ‘iPhone’umu Bul’a entegre edilecek ‘AirPod’larımı Bul’ özelliği ile gelecek. Kulaklıkların ise içinde GPS bulunmazken, Apple kulaklıkların cihazınıza en son Bluetooth mesafesinde olduğu yerden konum tahmin edecek.

Benzer bir durumda, ev içerisinde kulaklıkların tekini kaybetmeniz halinde Bluetooth mesafesinde ve yeteri kadar şarjı olan cihazınıza bir komut ile uyarı sesi çıkarttırmanız mümkün.

Ancak kulaklığınızın şarjı yoksa, yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Özellik çok yararlı olmasa da 69 dolar olan seti tekrar almaya iyi bir alternatif gibi görünüyor. Apple’ın bu özelliği geciken çıkışa rağmen neden en başından beri yapmadığı bilinmiyor.

Resident Evil 7 Oynayabilmek #1 // Misafir Çocuğu