Kategoriler

Apple Watch’ın Yeni Kayışları Tanıtıldı!

Apple’ın bu yıl düzenlediği bahar etkinliğinde iPhone SE ve 9.7 inçlik iPad Pro’nun yanı sıra Apple Watch için de yeni kayışlar tanıtıldı.

Apple‘ın bu yıl düzenlediği bahar etkinliğinde iPhone SE ve 9.7 inçlik iPad Pro‘nun yanı sıra Apple Watch için de yeni kayışlar tanıtıldı.

Apple‘ın 21 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte Apple Watch için tanıtılan yeni kayışların yanı sıra saatin fiyatı da revize edildi. Saatin en düşük donanıma sahip versiyonunda 50 dolarlık bir indirime giden Apple, cihazın taban modelini 299$ fiyat etiketiyle güncelledi. Etkinlik sonrasında Apple Store Türkiye‘de saatin fiyatlarını güncelleyerek taban modeli 1.249 TL fiyat etiketiyle satışa sunuyor.

Saatin fiyatının güncellenmesinin ardından çeşitli saat kayışları da tanıtıldı. Spor Kordon ve Naylon Örme Kordon ürünlerini de aileye dahil eden Apple, toplamda 20 farklı renk seçeneği ve 7 farklı kordon seçeneği sunuyor. Yeni kayış seçeneklerinde de bir revizyona giden şirket, kayışlarında fiyat etiketlerini güncelleyerek 169 TL‘den satışa sunuyor.

Milano Loop adındaki çelik örgülere sahip olan model iki farklı renk seçeneğiyle birlikte 519 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Aynı zamanda Deri Loop ve Klasik Tokalı Kayış isimli modeller de 519 TL‘den kullanıcıların beğenisini sunuluyor. Modern Tokalı Kayış modeli ise yine yedi farklı renk seçeneğine sahip ve bu model de 869 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Son olarak paslanmaz çelikten üretilen ve Baklalı Model Bilezik adındaki serinin en özel ürünü ise 1.599 TL fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak.

Eğer siz de Apple Watch‘ınızın kayışını yenileriyle değiştirmek istiyorsanız buraya tıklayarak mağaza sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fragtist - Apple Watch (1)

Picture 1 of 7