Apple’da Yeni Bir Sürpriz Bizi Mi Bekliyor? Apple’da Yeni Bir Sürpriz Bizi Mi Bekliyor?
Apple’ın iPhone 7 ve 7 plus satışlarında beklediği rakamlara ulaşmadığı bir gerçek. Bununla beraber söylentiler de ortaya çıktı Apple’da Yeni Bir Sürpriz Bizi Mi Bekliyor?

Apple’ın iPhone 7 ve 7 plus satışlarında beklediği rakamlara ulaşmadığı bir gerçek. Bununla beraber söylentilere göre iPhone 7’den sonra iphone serisinin yeni adı iPhone 8 yerine iPhonePro olarak değişecek. Duyumlara iPhonePro ekran tamamen dokunmatik ekrandan oluşacak ve daha da ince bir görünüme sahip olacak. 

Aynı zamanda Apple’ın Google Glass benzeri arttırılmış gerçeklik de sunan bir akıllı gözlük üzerinde çalıştığı iddialar arasında yer alıyor. 

Tabii ki Apple’dan lansman öncesi gelen herhangi bir resmi açıklama henüz mevcut değil Bakalım Apple kullanıcılarını ne gibi sürprizler bekliyor.

Super Mario Run Oyununun iOS Cihazlarındaki Fiyatlandırması Belli Oldu

Yazar: Melek Burcu SevimCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.