Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor
(Haber Bulteni) Arena of Valor: Yeni Çağ, 1-5 Kasım tarihleri arasında Season of Change etkinliği ile oyuncuları şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor. Türkiye’nin de dahil... Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor

(Haber Bulteni)

Arena of Valor: Yeni Çağ, 1-5 Kasım tarihleri arasında Season of Change etkinliği ile oyuncuları şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor. Türkiye’nin de dahil olduğu dünyanın birçok ülkesindeki ünlü yayıncılar, takipçileriyle birlikte takımlar oluşturacak ve diğer takımlara karşı 5v5 kapışacaklar.
Twitch, YouTube ve Nonolive gibi platformlarda yayınlanacak olan etkinlik için oyuncuları birçok sürpriz bekliyor. Sevdikleri yayıncılarla aynı takımda oynama fırsatını yakalayabilmenin yanı sıra, oyun içi ödüller kazanabilecekler. Etkinlik süresince izleyicilere de oyun içi ödüller dağıtılacak.

Bugün başlayan Season of Change etkinliğine Türkiye’den LAZ, Furkan Yaman, Vales, Dora “Stratera” Özsoy, Oyunbros, KassadinsCreed ve Berk Muhammet gibi önde gelen yayıncılar katılıyor.

 

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı oyun içi etkinlikler ve sürpriz hediyelerin yanı sıra ünlü Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar karşı karşıya geldiği Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı ile kutladı. Arena of Valor’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan etkinlik ilk üç gününde 2 milyon kişi tarafından izlendi.
Ayrıca Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Türkiye’ye gelmesi ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinliği sebebiyle 5v5 modunda tüm kahramanlar 4 Kasım tarihine kadar oynanabilir durumda olacak.

Nimo TV işbirliğiyle yayıncılara ödüller veriliyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, Nimo TV işbirliğiyle bugün itibarıyla 29 Kasım tarihine kadar oyunun yayınını yapacak yayıncılara, toplamda 1000 USD değerinde oyun içi kodlar ve Google kart ödülleri dağıtıyor.
Daha fazla bilgi için Nimo TV adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://article.nimo.tv/p/1055/arenaofvaloryenicag.htmlPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.