Assasins Creed IV: Black Flag’den oyuniçi ilk video! Assasins Creed IV: Black Flag’den oyuniçi ilk video!
Duyurulmasının üzerinden fazla zaman geçmeyen Assassins Creed IV: Black Flag’in ilk oyuniçi videosu yayınlandı! Önceden de söylendiği gibi Karayiplerde geçen oyunda, karakterimizin korsanlarla olan... Assasins Creed IV: Black Flag’den oyuniçi ilk video!

Duyurulmasının üzerinden fazla zaman geçmeyen Assassins Creed IV: Black Flag’in ilk oyuniçi videosu yayınlandı!

Önceden de söylendiği gibi Karayiplerde geçen oyunda, karakterimizin korsanlarla olan ilişkisine ufak bir bakış atıyoruz. Serinin önceki oyunlarından ayrı olarak bu sefer denizlerde daha fazla zaman harcayacağımız Black Flag’in videosunda, harika grafikler eşliğinde karakterimizin maceralarına tanık oluyoruz.

Videonun yanında oyunun iki adet özel paketi açıklandı.

fragtist_ac_black_flag_2

Sadece Uplay (Ubisoft’un online satış sitesi üzerinden alınabilecek The Black Chest versiyonun da yok yok. Kaptan Edward Kenway’e ait 55 cm’lik gemiden oyun haritasına, oyundaki korsanların kullandığı bayrağın gerçeğinden harika bir “artbook” a kadar çok fazla şey dahil olacak.

fragtist_ac_black_flag_3

Diğer versiyon olan Special Edition ise biraz daha dar kapsamlı. Bu versiyonu satın alanları paket içerisinde “Sacrificed Secrets” isminde ekstra bir senaryo, Kaptan Drake kostümü ve özel silahlar bekliyor. Paketlerin fiyatları ise henüz açıklanmadı.

Ne dersiniz? Assassins Creed serisi girdiği farklı yolda kalitesini devam ettirebilecek mi?