Assassin’s Creed dedikodu kazanı! Assassin’s Creed dedikodu kazanı!
Daha Assassins Creed V:Unity nin Fransız Devrimi sırasında geçeceği dedikodusu daha yeni doğrulanmışken bu dedikodunun kaynağından yeni bir bilgi geldi: Assassins Creed VI “Comet”!.Black... Assassin’s Creed dedikodu kazanı!

Daha Assassins Creed V:Unity nin Fransız Devrimi sırasında geçeceği dedikodusu daha yeni doğrulanmışken bu dedikodunun kaynağından yeni bir bilgi geldi: Assassins Creed VI “Comet”!.Black Flag’ın devamı şeklinde olacak oyunda korsanlığa devam edecek oyuncular 1758 civarı Kuzey Amerika kıtasını yağmalayacaklar. Unity şimdiki konsollar için çıkarken Comet (kuyruklu yıldız) sadece son jenerasyon konsollar için hazırlanıyor. Şimdilik kulağımıza gelenler bu kadar. Asassin’s Creed: Unity bilgisi sızınca hemen kabullenen ve demosunu paylaşan Ubisoft bu sefer sessizliğini bozmadı. Bu arada 1758 Halley kuyruklu yıldızın Dünya yakınından geçtiği bir yıl. Tesadüf?

 

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.