Assassin’s Creed Karakterleri Mobil Oyun Legacy of Discord’da! Assassin’s Creed Karakterleri Mobil Oyun Legacy of Discord’da!
8 Şubat 2018 itibariyle, Assassin’s Creed’in efsanevi karakteri Ezio, mobil ARPG Legacy of Discord – Öfke Kanatları‘nda sahneye çıkıyor. Assassin’s Creed Karakterleri Mobil Oyun Legacy of Discord’da!

8 Şubat 2018 itibariyle, Assassin’s Creed’in efsanevi karakteri Ezio, mobil ARPG Legacy of Discord – Öfke Kanatları‘nda sahneye çıkıyor.

Ubisoft ile yapılan anlaşma üzerine Assassin’s Creed’in efsanevi karakterleri artık mobil oyun platformunda hayat buluyor.  Ezio karakteri, popüler ARPG Legacy of Discord’da tüm Assassin’s Creed hayranlarının beğenisine sunuluyor. Türkçe yama ile ülkemizde de yayınlanan güncelleme ile, mobil oyunlarda efsane bilgisayar oyunları karakterlerinin yer alması konseptine güzel bir örnek teşkil ediyor. 

Oyun içerisinde yer alan Metamorf sistemi ile 55. seviye ve üstü oyuncular karakterlerine dönüşüm geçirme işlemini yaparak, efsane karakterlere çevirebiliyorlar. Ezio’yu da Metaform menüsü sisteminden aktif ettikten sonra oyun içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ezio’nun gücü birçok savaş alanında sizi rakiplerinize karşı ayakta tutacaktır.

Ezio’ya dönüşmek, oyunculara savaş sırasında özel beceriler ve göz kamaştırıcı özel efektler de dahil olmak üzere düşmanlara karşı büyük bir avantaj sağlıyor. Oyuna kazandırılan ilk özel yetenek Havadan Saldırı. Bu yetenek ile Ezio öne fırlayıp yol boyunca bulunan tüm düşmanları belirli bir süre sustururken onlara zarar verebilir. Böylece düşük HP’ye sahip tüm düşmanları anında etkisiz hale getirir. Ayrıca efsane suikastçinin düşmanlarını hareketsizleştirdiği ve hareket yavaşlattığı yetenekleri de mevcut.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen Legacy of Discord – Öfke Kanatları, Ezio efsanesi ile yepyeni bir oyun deneyimini mobil kullanıcılara sunuyor. İlerleyen dönemde farklı Assassin’s Creed karakterlerinin de oyuna eklenmesi muhtemel.

Legacy of Discord – Öfke Kanatları dünya çapında Yoozoo Games tarafından yayımlanan 3 boyutlu mobil bir aksiyon rol yapma oyunu. 2016’nın sonlarında yayımlandıktan sonra, 190 ülkede 15 farklı dilde 70 milyon muhafız aynı evrende savaşa dahil oldu. App Store ve Google Play’e göre Legacy of Discord – Öfke Kanatları, 106 ülkede ve bölgede ilk 5 içinde yer alan oyunlardan biridir. Oyun hızlı bir şekilde Avrupa ve Amerika’da en çok hasılat yapan aksiyon-RPG oldu.

-Basın bülteni.

Mobil Oyun Love Dance Artık Türkiye’de!