Assassin’s Creed Rogue’dan Yeni Oynanış Videosu Geldi Assassin’s Creed Rogue’dan Yeni Oynanış Videosu Geldi
Ubisoft’un eski nesil konsollara özel olarak çıkartacağı Assassin’s Creed Rogue, EGX 2014 fuarında canlı canlı oynandı. Geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen EGX 2014 fuarında Ubisoft’un eski nesil... Assassin’s Creed Rogue’dan Yeni Oynanış Videosu Geldi

Ubisoft’un eski nesil konsollara özel olarak çıkartacağı Assassin’s Creed Rogue, EGX 2014 fuarında canlı canlı oynandı.

Geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen EGX 2014 fuarında Ubisoft’un eski nesil konsollara çıkartacağı Assassin’s Creed Rogue konferans sırasında canlı olarak oynandı. New York’un güneyi, Kuzey Atlantik gibi bölgelerde geçecek olan oyunda New York gibi büyük şehirlerde dolaşma imkanı da bulacağız.

18. yüzyılda Shay Patrick Cormac isimli 21 yaşındaki genç assassinin kardeşlikten kovulup templar olma yolunda ilerlerken kendisine yardım edeceğimiz bu oyunun oynanış videosuna baktığımızda oynanışın ve arayüzün Assassin’s Creed IV: Black Flag’e benzediğini görüyoruz. 13 Kasım‘da PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkacak olan oyunun PC’ye de çıkması bekleniyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri aşağıdaki yirmi dakikalık oynanış videosuna alalım.