Assassin’s Creed Unity’deki Zaman Kırılmasını İzleyebilirsiniz Assassin’s Creed Unity’deki Zaman Kırılmasını İzleyebilirsiniz
Assassin’s Creed Unity’nin bazı ülkelerde erkenden satışa çıkmasıyla birlikte oynanış videoları da gelmeye başladı. Ubisoft tarafından geliştirilen, önümüzdeki günlerde çıkışını gerçekleştirecek olan, herkesin merakla beklediği... Assassin’s Creed Unity’deki Zaman Kırılmasını İzleyebilirsiniz

Assassin’s Creed Unity’nin bazı ülkelerde erkenden satışa çıkmasıyla birlikte oynanış videoları da gelmeye başladı.

Ubisoft tarafından geliştirilen, önümüzdeki günlerde çıkışını gerçekleştirecek olan, herkesin merakla beklediği oyun Assassin’s Creed Unity, bazı bölgelerde erken satışa çıkmasıyla birlikte oyun içi videolar da internette yayılmaya başladı. Oyunun çıkışına yaklaştığımız günlerde hikaye içerisinde bulunacak olan zaman kırılması özelliği de bir video ile daha açık bir hale geliyor.

Yayınlanan bol spoilerlı video içerisinde oyunun en ilginç bölümleri olan zaman kırılmalarından birini yayınlayan MrSkillToKill2 rumuzlu YouTube kullanıcısı, karakterimiz Arno’nun 2. Dünya Savaşı dönemindeki Fransa’da başına gelenleri bir video ile paylaşmış.

Videounun spoiler içerdiğini bildirmekle beraber, videoda olanları burada yazmak yerine izlemek isteyenleri videoya alalım.